Blokada w filtrze powietrza Keeway

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Blokada w filtrze powietrza Keeway

Ten temat zawiera 20 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam. Mam problem z blokada na filtrze powietrza w Keeway’u Focus’ie. Może mi ktos powiedzieć czy to jest blokadą? http://img233.imageshack.us/img233/6084/fotka539hy6.jpg Nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi na to pytanie więc założyłem temat.

Anonimowy

Według mnie to nie jest blokada.. ziomek mial taki sqt i ja wyjal.. spadlo mu przyspieszenie.. zostaw filtr.. luknij w gazior, wario i wydech 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

Dzięki pytam bo właśnie kupiłem wydech i coś mi słabo łapie na ruch manetka 🙁 ( na seryjnym tłumiku szedł jakos na koło a na tym nie daje rady ;/ 😥

Anonimowy

miałem coś podobnego ale wyjmowane nie wiem jak u Ciebie jest. Brat wyjoł nie wiedziałem kiedy i ja wsiadam a tu ani przyśpieszenia ani nic. Skuter rozkręcony i przypadniek otwieram szafkę z lutownicą itp patrze a tam takie coś i sobie mówił co za De… Założyłem i jest Oki:) Więc lepiej nie zdejmuj;) Pozdro

Anonimowy

Jak się zmienia wydech to się robi regulacje napedu i gaźnika!!!!!!!!!!!!!!

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

zrób tak, kup dyszę 75/80 z tego filtra wyrwij tą końcówkę, po prostu pociągnij za ten „komin” który wystaje z zewnątrz filtra wsadź do gaźnika dysze minimum 75 i wyreguluj, będzie dużo lepiej chodzić. Ja na seryjnym focusię jak tą zwężkę wyrwałem i wsadziłem dysze 75 to była różnica w dynamice, a Ty masz sportowy wydech więc już należało by to zrobić, będziesz miał dużo lepszy dźwię, bardziej basowy i lepiej na manetką będzie reagował:D PS. nie dziwcie się jak wyjmujecie tą zwężkę że skuter nie jeździ bo dostaje za dużo powietrza dlatego trzeba zwiększyć dyszę i jest idealnie więc nie gadajcie bzdur żeby tego nie wyciągać bo skuter nie będzie jeździć, właśnie przeciwnie pod warunkiem że dostanie większą dysze.

Anonimowy

To jest rurka, żeby syfu nie łapał do gaźnika, co się osadza na ściankach filtra. Powietrze się tam zawirowuje tak, że nie wcięga tego, co przejdzie przez gąbkę 😉

Anonimowy

hahahaha 😆 To jest blokada a nie żadna rurka żeby syf do gaźnika nie przechodzić, gdyby to nie była blokada tylko tak jak Ty mówisz to nie była by ta rurka zwężona o prawie 3/4 tylko była by takiej średnicy jak ten otwór po wyrwaniu tej rurki więc nie gadaj głupot.

Anonimowy

No to jutro jadł do motoryzacyjnego po dysze 🙂 a jak mówicie ze wyregulować gaźnik to chodzi wam o mieszankę?? czy obroty? 😳

Anonimowy

Najpierw wyczyścił gaźnik i filtr powietrza, nie zapomnij potem filtra nasączyć odpowiednim olejem do filtrów bo jak tego nie zrobisz możesz załatwić sobie cylinder. Potem regulować, obroty żeby nie gasą i mieszankę żeby była odpowiednia i położenie iglicy. Dobre wyregulowanie gaźnika można roz poznać po kolorze świecy, ma mieć kolor kawy z mlekiem, a skuter powinien płynnie wchodzić i schodzić z obrotów i równocześnie nie przerywałna niskich jak i wysokich obrotach. Wciśnij „pomógł” jak Ci pomogłem 😛

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie