blokada na gazniku

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) blokada na gazniku

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam Wlasnie zajalem się sciaganiem blokady z gaźnika w keeway matrix 07r. Sciagalem ja wedlug poradnika z tego dzialu. Sciaglem caly pierscien. Wsadzilem spowrotem linke z sama sprezyna. foto: http://img369.imageshack.us/my.php?image=gaznikjm3.jpg Nastepnie przykrecilem i odpalilem skutera lecz on bez dodania gazu jechal do przodu i byl na duzych obrotach. Co źle zrobilem ;/? 👿 👿 👿 proszę o pomoc

Anonimowy

Sciagnales nie to co się należy. Na fotce nie ma blokady pokazanej, wiec prawdopodobnie jej nie masz.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

w kewayach nie ma blokad na gaźniku 🙄 sa jedynie w ilnikach 4T jak baotin, wilga itp.

Anonimowy

fotkę wzialem z neta…ale u mnie wygląda to identycznie.

Anonimowy

W kazdym gaźniku wygląda to tak samo. Sek w tym, ze w nie kazdym jest blokada 😛

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

gaźniki 2t wyglądaja identycznie róznia się jedynie pojemnoscia i tym ze jesdne maja ssanie automatyczne a inne manualne. w keewayach nie ma blokad na gaźniku

Anonimowy

mi się wydaje czy tu chciałeś ściągnąć przepustnice?? W keewayach nie ma blokady w gaźniku!!

Anonimowy

kondziopl3 napisał:

gaźniki 2t wyglądaja identycznie

Wiżkszej głupoty nie słyszałem… Są różne gaźniki… Dellorto, Keihin, Mikuni, itd.

Anonimowy

Ale jemu chyba tak ogólnościowo chodziło.. i to chyba właśnie przepustnice chciał zdjąć bo miałem kiedyś podobnie i ledwo go złapałem 😛

Anonimowy

tak to jest jak chce się samemu brac za cos czego się nie potrafi robic ;/ hehe 👿 👿 a w serwisie w mojej okolicy to jakieś cwaniaki…i znaja się tylko na kingwayach i gorszych badziewiach

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie