blokada na gazniku

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) blokada na gazniku

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #279996 Odpowiedź

Anonimowy

Witam Wlasnie zajalem się sciaganiem blokady z gaźnika w keeway matrix 07r. Sciagalem ja wedlug poradnika z tego dzialu. Sciaglem caly pierscien. Wsadzilem spowrotem linke z sama sprezyna. foto: http://img369.imageshack.us/my.php?image=gaznikjm3.jpg Nastepnie przykrecilem i odpalilem skutera lecz on bez dodania gazu jechal do przodu i byl na duzych obrotach. Co źle zrobilem ;/? 👿 👿 👿 proszę o pomoc

#279997 Odpowiedź

Anonimowy

Sciagnales nie to co się należy. Na fotce nie ma blokady pokazanej, wiec prawdopodobnie jej nie masz.

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #279998 Odpowiedź

Anonimowy

w kewayach nie ma blokad na gaźniku 🙄 sa jedynie w ilnikach 4T jak baotin, wilga itp.

#279999 Odpowiedź

Anonimowy

fotkę wzialem z neta…ale u mnie wygląda to identycznie.

#280000 Odpowiedź

Anonimowy

W kazdym gaźniku wygląda to tak samo. Sek w tym, ze w nie kazdym jest blokada 😛

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

#280001 Odpowiedź

Anonimowy

gaźniki 2t wyglądaja identycznie róznia się jedynie pojemnoscia i tym ze jesdne maja ssanie automatyczne a inne manualne. w keewayach nie ma blokad na gaźniku

#280002 Odpowiedź

Anonimowy

mi się wydaje czy tu chciałeś ściągnąć przepustnice?? W keewayach nie ma blokady w gaźniku!!

#280003 Odpowiedź

Anonimowy

kondziopl3 napisał:

gaźniki 2t wyglądaja identycznie

Wiżkszej głupoty nie słyszałem… Są różne gaźniki… Dellorto, Keihin, Mikuni, itd.

#280004 Odpowiedź

Anonimowy

Ale jemu chyba tak ogólnościowo chodziło.. i to chyba właśnie przepustnice chciał zdjąć bo miałem kiedyś podobnie i ledwo go złapałem 😛

#280005 Odpowiedź

Anonimowy

tak to jest jak chce się samemu brac za cos czego się nie potrafi robic ;/ hehe 👿 👿 a w serwisie w mojej okolicy to jakieś cwaniaki…i znaja się tylko na kingwayach i gorszych badziewiach

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
Odpowiedz do: blokada na gazniku
Informacje o Tobie: