blokada modułu

Tagi: ,

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    92krystian
    Użytkownik

ostatnio skuter był w naprawie i koleś założył nowy moduł świece i wyregulował zawory. załważyłem zaraz po odebraniu za skuter lepiej przyspiesza ale ma mniejsza prędkość max.(przy 60 sam hamuje:/) Znajomy mówił mi ze to wina modułu ale nie jestem pewny. Jeśli tak to czy da się go jakoś odblokować? podobno wystarczy odpiąć jakiś kabelek. Pzdr.

br3w
    Użytkownik

Poszukaj różowego kabelka lub kabla idącego do przekładni i go rozłącz.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Vezyr
    Użytkownik

Najlepiej, jakbyś napisał, jaki masz skuter 8)

92krystian
    Użytkownik

mam chinczyka FL50QT-16.

macio68
    Użytkownik

…możliwe też, że będziesz musiał zanabyć odblokowane CDI… U mnie wRouterze 50XM (Benzhou yy50QT-6, jak sądzę) nie ma żadnego różowego kabelka…

Odon
    Użytkownik

I nie będzie. 😀

Anonim
    Nieaktywny

Odon napisał:

I nie będzie. 😀

A możesz troszkę jaśniej dlaczego nie będzie?

saper0422
    Użytkownik

Jeśli jest to troszkę nowszy skuter to raczej nie :mrgreen: Może masz blokadę na wario? 8)

macio68
    Użytkownik

Może być tak: dodatkowa śrubka na gaźniku (obok służącej do regulacji wolnych obrotów, looknij na jakieś foty „typowego” gaźnika 4t), nieco grubsza tuleja wariatora. Ewentualnie zablokowany moduł, ale raczej bez żadnych dodatkowych kabelków, raczej na poziomie elektroniki w module.

92krystian
    Użytkownik

ale mi chodzi o to ze dopiero blokadę odczuwam jak skuter wrócił z warsztatu wsześniej jechał do końca. wiec musiał mi dać zablokowany moduł jak wymieniał. skuter ma trochę ponad rok, jutro popatrzę za tym kabelkiem.

Odon
    Użytkownik

Różowy kabelek to domena 4suw.
    Inaczej nie da rady 😀
    2-suw to inna bajka,prosta i czysta….

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button