Blokada Chopper Kymco Zing 125

Witam wszystkich. Mam pytanie i mam nadzieję że mi ktoś pomoże :) Posiadam Choppera Kymco Zing 125,motor posiada blokadę wyciska tylko 80km/h a chcem ściągnąć. Z tego co się dowiedziałem motor ma moduł odblokowany ale jeszcze blokada (ponoć) znajduję się w tłumiku. I moje pytanie do was w którym miejscu się znajduje w tym tłumiku. Podobno przewiercają gdzieś tłumik. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję i Pozdrawiam wszystkich.

Jeśli był sprowadzony z Niemiec może być blokowany. Jeśli z innego runku to raczej żadnych blokad nie ma.

No właśnie ma blokadę. Z tego co się dowiedziałem to w tłumiku,ale nie bardzo wiem w którym miejscu się znajduje i jak ściągnąć.

A jak odblokować Kymco Zing 125 przywiezionego z niemiec? Osiąga on yeraz vmax 80km/h

pewnie tak samo jak tego z postów wyżej

Witam jak odblokować kimco zing sprowadziłem z niemiec

Sprawdź jeśli posiadasz obrotomierz - czy ktęci do czerwonego pola po odkręceniu manetki. Jeśli nie - masz blokadę na manetce lub w gaźniku. Jeśli wchodzi na obroty a traxi moc na wyższych biegach - odkręć do testu tłumik i sprawdź jak się zachowa bez niego ( może wymagać to ponownej regulacji gaźnika ) Blokada może być też w airboxie, sprawdź czy filtr powietrza wraz z dolotem do gaźnika nie są przesłonięte ? Powodzenia! Acha, jak masz komplet dokumentów z Niemiec to powinien być określony typ założonej blokady ( ja miałem na manetce ogranicznik obrotu )