! Forum Tuning Blokada

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kuba90876 kuba90876 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe przemek137
    przemek137
    Użytkownik

Chciałem zdjąć blokadę w skuterze Romet City Line 50 i nie moge znaleźć różowego kabla koło akumulatora jest moduł ale tam nie ma kabla.

Zdjęcie profilowe andrzej2310
    andrzej2310
    Użytkownik

Nie kombinuj z kablami, jedynie wymiana modułu o ile masz zablokowany,

Honda PCX 125.

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe kuba90876
    kuba90876
    Użytkownik

Jak juz to szukaj kabla wychodzącego z pokrywy przekładni. Jeżeli go nie ma to musisz kupić nowy odblokowany moduł.

Zdjęcie profilowe przemek137
    przemek137
    Użytkownik

no właśnie szukałem i nie. ale dziwne że w filtrze powietrza nie ma blokady a kupiłem go nowego

Zdjęcie profilowe kuba90876
    kuba90876
    Użytkownik

Ten temat był walkowany na forum z milion razy. ta zweżka to nie blokada. Ona odpowiada za odpowiednia ilość powietrza w mieszance. Co do tego kabla. Jeżeli go nie masz to musisz wymienić moduł na odblokowany.

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie