O Forum Skuterowo.com

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Kosik
    Użytkownik

Witam znalazłem błąd
    http://www.skuterowo.com/dlaczego-nie-chce-juz-jezdzic-pchelka/
    Ten skuter opisany jako Keeway Cobra, jest niczym innym jak Kingway Cobra. Mały błąd, ale zawsze. 🙂
    Pozdrawiam

Leszek Śledziński
    Keymaster

Dzięki Kosik za czujność. Poprawiliśmy i przepraszamy za ten czeski bład. 😉

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

WODZU
    Użytkownik

Zaczął pojawiać się komunikat:

503 Service Unavailable
    Virtual Server overloaded – high load (or servicing) in progress.

Leszek Śledziński
    Keymaster

WODZU wrote:

Zaczął pojawiać się komunikat:
    503 Service Unavailable
    Virtual Server overloaded – high load (or servicing) in progress.

Przeciążenie…
    Dzięki za info.

qazwsxedc
    Użytkownik

Mi się to już co chwila zapala- nie fajnie;(

TheVill
    Użytkownik

Mały błąd znalazłem, w każdym razie u mnie w aktualnym FF się pojawia. (FF 3.6.8)
    Po użyciu jednej emotikonki (z rządka nad okienkiem odpowiedzi) znikają z niego wszystkie, poza jedną.
    Np. jeżeli użyję tej: 😯 cały rządek emotikonek znika.

TheVill // FenixxPl

qazwsxedc
    Użytkownik

też to mam na operze, ale jak nacisne na tą jedna co została, to pojawiają mi się znowu wszytskie.
    Spróbuj Fenix;D

Whistler
    Użytkownik

Tak samo jak u Madiego, który opisał to w tym temacie wystąpił u mnie dzisiaj problem z linkami do wybranego tematu. Tzn. klikam na jeden temat a inny mi się otwiera. Poniżej zamieszczam screena.

Objawy występowały na 2 różnych przeglądarkach (najnowsza opera i aktualny firefox 4) ale tylko po zalogowaniu się – Gdy się wylogowałem, wszystkie linki wracały do normy. Znowu się zalogowałem i znowu nie mogłem otworzyć wybranego tematu. Skończyło się na tym, że wylogowałem się, skopiowałem właściwy adres, a po zalogowaniu wkleiłem go do przeglądarki i otworzyłem swój temat. Chwilę potem wszystko wróciło do normy, ale nie pierwszy raz się z tym spotkałem na forum skuterowo.com .
    Dosyć męczący problem.

Whistler
    Użytkownik

Witam, przez ostatnich kilka dni wyskakuje mi w przeglądarce komunikat o błędnym certyfikacie.
    Tak wygląda to na mobilnej:

A tak na „dorosłej” Operze:

Jeżeli dobrze rozumuję znaczy to, że albo coś się zepsuło (np. jakaś wtyczka społecznościowa czy forumowa), albo ktoś próbuje podpiąć się pod skuterowo.com by przechwytywać dane użytkowników ;]

Skuterowo.com
    Użytkownik

Hej. To komunikat z profilu Facebookowego. Pracujemy nad tym.

Skuterowo.com
    Użytkownik

Problem rozwiązany, dzięki za sygnał.

Whistler
    Użytkownik

Dzięki za szybką reakcję 🙂

madi
    Uczestnik

coś się dzieje, nie wiem czy wy coś działacie czy jakiś błąd ? tematy się nazywają „aaa” a strona co chwilę nie działa 🙂

mxx_rs
    Użytkownik

ja mam bład 500 co chwilę – i na kompie i na tel sprawdziłem to to samo.

HugoBoss
    Uczestnik

Co Wy zrobiliście ze stroną skuterowo? Tego się nie da czytać ani oglądać.

kuba90876
    Użytkownik

Weźcie coś zróbcie z tym wyglądem bo strasznie się czyta ;//

DooOminO
    Użytkownik

ktos tu cos zjeb* w php %)

HugoBoss
    Uczestnik

Ten wygląd teraz to porażka. Szkoda że nie mniejsze jeszcze zrobicie. Było ładne i czytelne,a teraz jedno wielkie gówno.

CEFA
    Użytkownik

czemu to ma sluzyc- lipa totalna ta zmiana

madi
    Uczestnik

Lipa jest. Choć uważam, że redakcja prcuje nad większą zmianą wyglądu forum i że to jest wersja przejściowa.

romet727p10
    Użytkownik

No to jest za przeproszeniem gówno! Gdzie ten wygląd przy którym siedzialo się po 3 godziny na skuterowo… Teraz zasady tytułowania mi wchodzi na pole tekstowe i niewidze polowy tego czego napisałem… Totalna Lipa. Mam nazieje ze przywroca pierwotny wygląd…

Michalk001
    Uczestnik

A mnie wnerwia jedna rzecz – mam nadzieję że da się to poprawić. Przy wpisywaniu słowa w cudzysłowie wyskakują jakieś głupie znaki w stylu – oto przykład „cudzysłów”.

Anonim
    Nieaktywny

U Was też wysypała się chronologia w „ostatnich dyskusjach”? Ja u siebie tak mam na mozilli i chromie…

WODZU
    Użytkownik

Popieram. Coraz gorzej. Błąd na błędzie błędem pogania.

Quantumek
    Użytkownik

Dlaczego jak coś napisze na tym forum to tego potem nie widze? odswiezam temat itp i nie widze tego?

Anonim
    Nieaktywny

Mam problem z moim podpisem na forum – forum przestało odczytywać podpis języka HTML – w moim przypadku obrazek zużycia paliwa motostat.pl
    Czy tylko ja mam taki problem, czy wy też?

Kisiu1981
    Użytkownik

My też. A mnie denerwuje to, że gdy włączam temat to wyskakuje pierwszy post na pierwszej stronie, a nie ostatnio napisany. I trzeba szukać ostatniej strony. To uciążliwe.

Dziadek100
    Użytkownik

Najgorsze jest to że nikt sie tym nie przejmuje.Nie ma administratora,przydał by się moderator,w nieskończoność powtarzające sie te same pytania – Zipp Pro 50 czy Romet 50RR.Panuje totalny burdel.

Anonim
    Nieaktywny

Jak coś to mogę zostać moderatorem. Mam kilka stron internetowych, oraz dużego VPS’a, i trochę, ba dużo się znam.

Dziadek100
    Użytkownik

izdebski12 napisał:

Jak coś to mogę zostać moderatorem. Mam kilka stron internetowych, oraz dużego VPS\’a, i trochę, ba dużo się znam.

Myślę kolego Izdebski że jestes póki co za smarkaty :).Po drugie nie ładnie się tak chwalić i samego siebie proponować :).

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button