blaszka w tłumiku

Siemka :D Dzisiaj włożyłem śrubokręt do tłumika i w nim jest jakaś blaszka. O co chodzi ?:D Jak wylatują spaliny ;o ? Przewiercić to ?

Blokada - wywalić.

tak jak kolega wyżej.To blokada wydechy musisz go odkręcić i obrócić
wydech i wypadnie o s powrotem załóż.NA tym zyskasz dużo v-max

A powiedz jeszcze dokładnie w którym miejscu to zlokalizowałeś?
Na jakiej głębokości i z której strony?
Jakbyś fotkę wrzucił to było by fajnie.

szyszu3 napisał:

Siemka :D Dzisiaj włożyłem śrubokręt do tłumika i w nim jest jakaś blaszka. O co chodzi ?:D Jak wylatują spaliny ;o ? Przewiercić to ?

Ta blaszka to ścianka komory tłumiącej, drugi otwór jest z boku, niesymetrycznie.

Ta blaszka jest w tłumiku, jak masz ten kawałek rurki co wystaje na końcu tłumika i tam włożyłem ten śrubokręt i nie wiem na oko ile on tam wszedł ale chyba gdzieś koło 5cm. Na zdjęciu by tego nei było widać bo tam światło nie dochodzi i nie widać że jest jakaś blaszka. :) Przewiercę to dzisiaj i zobaczymy.

lisu7 napisał:

tak jak kolega wyżej.To blokada wydechy musisz go odkręcić i obrócić
wydech i wypadnie o s powrotem załóż.NA tym zyskasz dużo v-max

ona Ci nie wyleci to jest chyba zaspawane bo pukałem w to lekko śrubokrętem i nic sie nie ruszyło, wiec to że go obrócę to nic nie da.

szyszu3 napisał:

Ta blaszka jest w tłumiku, jak masz ten kawałek rurki co wystaje na końcu tłumika i tam włożyłem ten śrubokręt i nie wiem na oko ile on tam wszedł ale chyba gdzieś koło 5cm. Na zdjęciu by tego nei było widać bo tam światło nie dochodzi i nie widać że jest jakaś blaszka. :) Przewiercę to dzisiaj i zobaczymy.

Jak pisałem wcześniej, ta blaszka to ścianka przegrody tłumiącej. Wierć to zepsujesz tłumik.

gościu pisał że jakaś blaszka mu latała i jak obrócił wydech to mu wypadła i musiał gaźnik wyregulować.A takiego to u kopa dało że
a jak ty masz seryjny wydech to może być coś innego

no ja mam seryjny.