BlackRox 05' by Denis (70cc, Koso GP etc)

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #278011 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

Po kilku skuterach, tj. BW’s, RunneR SP, NRG Power DD, przyszedł czas na następce. Zawsze kupuje taki skuter jaki uda mi się trafił w dość dobrej cenie. Tym razem udało się kupić Yamahe… Aerox jest z 2005r, ma przebieg 9500km, jest bardzo zadbana i po sporym tuningu (czytaj niżej). Kupiona za ok. 3600zł + opłaty, czyli jakieś 4100 na gotowo. Co najważniejsze… na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie seryjnego skutera….a nie jednego już zadziwić, jak pojawić się w lewym lusterku 🙂 MECHANIKA – Cylinder żeliwny 70cc Top Performances Trophy – Wydech Leovince Touring – Wariator Hebo NG – Sprzęgło Stage6 Torque Control – Dzwon sprzęgła Stage6 WingCooler – Korektor momentu obrotowego Polini Evolution Speed-Drive – Gazbox Stage6 chrom – Zawór membranowy Stage6 VForce3 by Tassinari – Gaźnik Dell’orto 17,5mm – Ręczne ssanie – Wkład filtra powietrza stage6 double layer – Pasek wzmacniany – Twarda (fioletowa spreżyna) OPTYKA – Koso GP style – Metrakit 220mm OverSize – przyciemniane klosze kierunkowskazow – 2x pokrywa pompy hamulcowej SSP – żarówka BlueLight – korek wlewu oleju do przekładni – białe „postojąwki” – szybka nad licznikami – błotnik tylny od piaggio/gilera UŻYTEK CODZIENNY: – PODGRZEWANE SIEDZENIE – Akumulator 5Ah ScooterAttack – Alarm – Blokada obrotów (podłączona pod przycisk “panic” w alarmie) – Opony Heidenau K62 – Kufer + stelaż Givi – Wyłącznik instalacji (po to, by alarm nie wyładowywał akumulatora jak nie jeździmy) Trochę kasy poszło w tuning, licząc w przeliczeniu na złotówki koszt tuningu jest bliski 5 000 PLN. Najlepsze jest to, że na pierwszy rzut oka nic nie widać…. Rox jedzie ok 95-100km/h przy bardzo dobrym przyspieszeniu … i co ważne … spalaniu nie przekraczającym 3,5l/100km ! Dobry bajerek jest z podgrzewanym siedzeniem, Koso GP Style prezentują się ładnie, chociaż wole jak prędkość pokazuje wskazówka a nie LCD…Tarcza hamulcowa – rewelka, droga hamowania ok 30-40 % krótsza niż w serii.

#278012 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

Jedno ale, zdejmij to coś z nad tylnego koła 😆 😆 😆 Podoba mi się 😉

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#278013 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

Wiem, nie wygląda za pięknie – ale praktycznośc jest na 1 planie ;p Jechałem wczoraj swoim drugim roxem białym, bez błotnika…. przy 30-40km/h juz miałem mokre całe plecy ;p więc błotnik zostaje, zwłaszcza ze jezdze niezależnie od pogody – ak trzeba to jade:)

#278014 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

Ładny i zadbany piździk. Odpowiedz mi tylko na 2 pytania: 1. Co zamierzasz jeszcze w nim robić? 2. Czemu nie zmienisz wydechu na mocniejszy?

#278015 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

do codziennej jazdy fajny sprzet … cylinder dość słaby ale na pewno ma duża żywotność … ogolnie spoko bzyk

#278016 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

Z jednej strony skromny, a z drugiej wypasion skuter 😉 Gratuluje Ci zakupu no i c??… tylko pozazdroszcię! 😆 Pozdro.

#278017 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

fajny skut do codziennej jazy, osiągi zadowalające jak na to spalanie :-> tylko zrób jeszcze trochę z optyki i będzie skuper!! 😉

#278018 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

czarny napisał:

1. Co zamierzasz jeszcze w nim robić? 2. Czemu nie zmienisz wydechu na mocniejszy?

1. zrobiłem od tamtego czasu „aż” tyle: Dalszych zmian na razie nie planuje, bo od tego mam to cudo : 2. Wydechu nie zmieniam, ponieważ : – jest cichy – bierze od samego dołu 🙂

ICE_I napisał:

Z jednej strony skromny, a z drugiej wypasion skuter 😉 Pozdro.

I o to chodziło …. ktoś podjeżdza, myśli …. eh następny RoX seria…. a tu zdziwko…

karp napisał:

tylko zrób jeszcze trochę z optyki i będzie skuper!!

Od optyki mam skuter, którego fotki masz nieco wyżej ;p

#278019 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

Ale są wydechy, które wykrzesałyby więcej z tego cylindra i również ciągnęłyby od samego dołu (pfr,, yasuni R, rs70…) Roxa kupiłeś gotowego. A apke robiłeś sam czy tez kupiłes. Jesli kupiłes to chyba w niemcowni 😛

#278020 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

Tun za 5 tys a prawie nic nie widać 😛 Podoba mi się ten rox. Nie ma tak wszystkiego nawalone, zrobiony z sercem :mrgreen:

#278021 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

Area kameleonowa jest częsciowo robiona przeze mnie i częściowo kupiona po tuningu…. Zdjęcia nie oddają efektu lakieru… Czarny : Yasuni R bierze od dołu ? 😆 :mrgreen: 😯 nie ośmieszaj się ;p

#278022 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

Mam taki sam kameleon w swoim TGB 🙂 i muszę się zgodzić zdjęcia nie pokazują potencjału tego lakierku 😀 Do tematu: Roxik super, przynajmniej nie boisz się że ktoś ci lakier kluczykiem przerysuje a jak się maszyne odpali to daje czadu.

#278023 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

Tak od dołu. Jużsię kiedyś ze mną o to kłóciłeś i nie mogłeś przyznać mi racji więc dałes mi bana. Ja mam RS70 przy seryjnej 50 i ciągnie od dołu. Może na kolo nie wchodzi tak jak u ciebie no ale wkoncu to tylko seria. A skoro uważasz, że R’ka nie ciągnie od dolu to lepiej ja kup bo z tego co pamiętam juz kiedyś zaliczyłes glebe bo nie ogarniasz tej mega mocy. [youtube]http://pl.youtube.com/watch?v=6J9sIJBfUYc[/youtube] P.S. Teraz tez można dostac bana za to, że ma się inne zdanie niż moderator? edit: Rox na filmie nie jest mój. Chcialem pokazać Denisowi, że yasiek R na sporcie CIĄGNIE od samego dołu. Takie sprawy zalatwiajcie na PW lepiej 😛 Ale jak juz pisze, to dodam od siebie, ze mam Yasia R i przy seryjnym cylu nie ciagnie od dolu.. jest dobrze, ale nie calkiem od dolu, na obroty go trzeba wkrecic 🙂

#278024 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

[quote=”Denis”]

Denis napisał:

– 1Ręczne ssanie – 2żarówka BlueLight – 3Wyłącznik instalacji (po to, by alarm nie wyładowywał akumulatora jak nie jeździmy) 4a nie jednego już zadziwić, jak pojawią się w lewym lusterku 🙂

1nie wiem dlaczego ręczne ssanie jest lepsze ?? 2zarówka to dla mniie wieś tun bo w dzień to fajny efekt ale w nocy daje o połowe mniejsze światło 3przecież alarm można wyłączył przez drugi punkt 9,5/10 bo tak to cichy potworek aha i 4 uważaj bo nie którzy kierowcy to na hama zajezdzaja droge bo nie lubię wyprzedzaacych ich skuterów

#278025 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

1nie wiem dlaczego ręczne ssanie jest lepsze ??

Bo używasz go tylko kiedy jest potrzeba a nie PRZY KAŻDYM ODPALENIU JAK TO MA W AUTOMATYCZNYM. Jest mniejsza szansa na uszkodzenie go prawie się nie psuje w porównaniu do Automatycznego które jak widzę często zawodzi.

2zarówka to dla mnie wieś tun bo w dzień to fajny efekt ale w nocy daje o połowe mniejsze światło

To chyba nie miałeś ROxa i nie widziałeś jak swieci seryjna żarówka ta BLueLight daje prawie 50% więcej światła niż seryjna w roxie. Alarm można wyłączyć ale jak ktoś 1 raz sprzęt widzi to się nie domyśli. Pozdro tylko wydech mi nie pasi, RS70 ciągnie od samego dołu mogę potwierdzić. Czarny czemu te roxy tak buczł zanim pojadł :>? I na koło idzie z gazu czy podcięgasz go?

#278026 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

czarny napisał:

Tak od dołu. Już się kiedyś ze mną o to kłóciłeś i nie mogłeś przyznać mi racji więc dałes mi bana. Ja mam RS70 przy seryjnej 50 i ciągnie od dołu. Może na kolo nie wchodzi tak jak u ciebie no ale wkoncu to tylko seria. A skoro uważasz, że R’ka nie ciągnie od dolu to lepiej ja kup bo z tego co pamiętam juz kiedyś zaliczyłes glebe bo nie ogarniasz tej mega mocy. P.S. Teraz tez można dostac bana za to, że ma się inne zdanie niż moderator? edit: Rox na filmie nie jest mój. Chcialem pokazać Denisowi, że yasiek R na sporcie CIĄGNIE od samego dołu.

Szczerze mówiąc, komentować mi się Ciebie nie chce, bo widzę, że nawet nie wiesz o co chodzi…. jedyny Postrach tutaj coś kuma…. Yasuni produkuje chyba jedne z najwyżej biorących wydechów….dziwne że po wsadzeniu go do runnerki rusza dopiero przy 7 tysiącach a u mnie przy takich obrotach mam ok 75kmh/h…. To, że RS70 ciągnie od dołu to się zgodzę, bo miałem ostatnio takiego tylko że dobitego, ale po sprawdzeniu go w RoXie było tak … między moim a Yasiem R…. bierze z dość niskich obrotów nak na snake’a, ale nieco wyżej niż mój….. p.s – nie przypominam sobie żebym Cie zbanował, ale jeśli Twoja inteligencja przewyższa wszystko – może masz racje 😆

wrona napisał:

1nie wiem dlaczego ręczne ssanie jest lepsze ??

To masz wyjaśnione powyżej…

wrona napisał:

2zarówka to dla mniie wieś tun bo w dzień to fajny efekt ale w nocy daje o połowe mniejsze światło

światło nie dość, że nieco lepsze, to z daleka jest efekt białego światła…

wrona napisał:

– 3Wyłącznik instalacji (po to, by alarm nie wyładowywał akumulatora jak nie jeździmy)

Nie prościej „dotknąć” przełącznika, jeśli i tak już jest zamontowany?

#278027 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

Skoro wszystko kupuje się gotowe to jak można mieć jakie kolwiek pojęcie o regulacji. Jesli myślałeś, że sama zmiana wydechu to juz wszystko i nie będzie tego trzeba regulowac to gratuluje. P.S. Co ma moja inteligencja do zbanowania mnie? P.S 2 JużCi więcej nie odpowiem na twoje posty dot. mnie i tych wydechów (wiem, wiem cieszysz się denisku).

#278028 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

czarny napisał:

Skoro wszystko kupuje się gotowe to jak można mieć jakie kolwiek pojęcie o regulacji. Jesli myślałeś, że sama zmiana wydechu to juz wszystko i nie będzie tego trzeba regulowac to gratuluje.

Chodł , poregulujesz ….. miszczu 😆 😆 Chyba logiczne jest, że przy zmianie wydechu należy wyregulował pozostałe podzespoły do jego pracy… więc użyj mózgu i domyśl się, że jeśli założyliśmy R to wyregulowaliśmy tez niezbędne elementy. Jeśli tak strasznie bronisz Yasuni R, że bierze z niskich, może wyregulujesz jakis skuter żeby brać od 2-3 tysięcy 😀 ?

czarny napisał:

P.S. Co ma moja inteligencja do zbanowania mnie?

To, że potrafiłeś się sam domyślić ktoś Cię zbanował. Niestety Twoja nieomylność zawodzi jak widać.

czarny napisał:

P.S 2 JużCi więcej nie odpowiem na twoje posty dot. mnie i tych wydechów (wiem, wiem cieszysz się denisku).

Dawaj dalej 😀 będzie o czym gadać 🙂 Czyżbyś wymiękał ;>?

#278029 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

No Aerox pierwsza klasa. Mówiłem to już na starym forum. Jednak skromność robi swoje, a nie tak jak robić skutery jak choinki naklejając coraz to więcej naklejek z różnymi firmami tuningowymi. Pozdro. A Denis fajna rozmowa….

#278030 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

Fajny skuter gdyby nie ten tylni błotnik =| Ten błotnik wszystko szpeci!

#278031 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

Jak nie spodziewam się deszczowej pogody, zdarza się, ze jeżdżą bez niego 🙂 ale w normalne dni – jest praktyczny w przypadku deszczu 🙂 bez to mam na plecach jedna wielka błotnista kałuże 🙂

#278032 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

Stworzyłeś z roxa wilka w owczej skórze 😆 Z tym błotnikiem, to rzeczywiście nie jest za dobrze, ale na twoim miejscu bym go woził, bo błoto na plecach to niezbyt przyjemne doznanie 😉 P.S. Pogadajcie jeszcze bo ciekawie jest 😛

#278033 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

A ja tam uważam tak jak Denis że błotnik jest przydatny. Ja przy swoim neosie nie obcinałem i nie będą tego robić bo czasem też mi się zdarza jeździć w deszcz czy też po deszczu,np ostatnio wylecieliśmy z kolega, świeciło słońce , a tu nagle deszcz i burza. I co błotnik się przydać. Wkońcu ktoś to wymyślił aby służyło.

#278034 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

No rox fajny sleeper. Areika też konkret sprzęt. Czarny widać nie miał do czynienia z Yasuni R. Ja mam CR(praktycznie to samo) i ciągnie dopiero z samej góry.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: BlackRox 05' by Denis (70cc, Koso GP etc)
Twoje informacje:

Back to top button