biedronka - czy w biedronce też są skutery

Cześć

Za tydzień blisko mnie otwierają biedronkę :)
Moje pytanie jest takie czy tam też są skutery jak w tesco czy realu ?
Jakie tam wstawiają skutery i za ile:) najtaniej można kupić :)

najbliższe tesco mam 40 km więc tydzień by mnie nie zbawił:)

dzięki z góry:)

nie ma

naprawdę?

myślałem że w każdym dużym markecie można je dostać ?

hipermarkety a nie supermarkety

Chyba tylko 3 (real, auchen?, tesco)

Kilka lat wstecz, w biedronce w Działoszynie woj.łódzkie, widziałem skuter..może jeszcze biedronka skusi się na sprzedaż skuterków? ;)

heh ja to chyba rozejrzę się w agd sklepie, kiedyś brat widział jakiś motorek do 1400 :)

mam max 1400 do wydania

chyba kupie używany.

Zrób tak :P
1) Kup jakiegoś schodzonego colibra.
2) Znajdź sobie jakiś silnik p/g np. http://allegro.pl/silnik-piaggio-gilera-yamaha-peugeot-i2327168496.html
3) Włóż go
4) W przyszłości popatrz się za dobrym wydechem

Colibra znajdziesz za jakieś 900zł spokojnie. Silnik 500zł.
Za 1400 masz naprawdę fajny sprzęt :D Taki markowy home-made :P

biedronka sprzedaje skutery ale to raczej sezonowo i w mini ilościach. w zeszłym roku w biedrące był router ws 50.

za 1400 będzie ciężko kupić nowy.
Nawet jeśli trafisz na jakąś promocję w sklepie typu real czy tesco to oni się teraz bawią w bony.
Obecnie w realu za torosa F16 trzeba zapłacić (aż) 1899 zł i za taki zakup dostaje się 570 zł w bonach do wydania na wszystko co jest w sklepie. Skuter kosztuje zatem 1330 zł ale trzeba mieć te 1900 to po 1 a po 2 wydać w przeciągu kilku dni 6 stów na zakupy do domu co nie każdego urządza.

belebele napisał:

Zrób tak :P
1) Kup jakiegoś schodzonego colibra.
2) Znajdź sobie jakiś silnik p/g np. http://allegro.pl/silnik-piaggio-gilera-yamaha-peugeot-i2327168496.html
3) Włóż go
4) W przyszłości popatrz się za dobrym wydechem
Colibra znajdziesz za jakieś 900zł spokojnie. Silnik 500zł.
Za 1400 masz naprawdę fajny sprzęt :D Taki markowy home-made :P

to się mija z celem. Przemyślałeś co napisałeś ? Poco mi markowa rama jak silnik będę mieć chiński, a do tego z przesyłki nie sprawdzony? Bardziej mi się opłaca kupić od gościa co łatwi skuterki. Za 1200 mam ładny skuter i przynajmniej wiem że chodzi bo kupie go na miejscu :)

a markę to mam w d....

może dorobię coś i dopiero kupie , pomyśle jeszcze :)

mxx_rs napisał:

za 1400 będzie ciężko kupić nowy.
Nawet jeśli trafisz na jakąś promocję w sklepie typu real czy tesco to oni się teraz bawią w bony.
Obecnie w realu za torosa F16 trzeba zapłacić (aż) 1899 zł i za taki zakup dostaje się 570 zł w bonach do wydania na wszystko co jest w sklepie. Skuter kosztuje zatem 1330 zł ale trzeba mieć te 1900 to po 1 a po 2 wydać w przeciągu kilku dni 6 stów na zakupy do domu co nie każdego urządza.

jeśli dają taki bon :) bony zawsze da rade sprzedać :) znajomym:)

te bony to ile czasu są ważne?

Krótko (kilka-kilkanaście dni).
Chodzi o to żebyś jak najszybciej wrócił do sklepu i je wydał.
W ten sposób skuter kupisz taniej więc real na nim mniej zarobi ale zwróci się na zysku ze sprzedaży innych produktów kupionych za bony.

to jednak kupie używany jakiś za 1200 zł

może trafie na dobry albo będę mieć pecha:)

market czy używany jakiś zipp to przecież wszystko ruletka:)

może kupie wygodniejszy hehe :D

czasami można trafić z niewielkim przebiegiem używany w niezłym stanie

5300 np. to dużo?

jaki jest nie wielki przebieg np, chińczyka?

chińczyki tak optymalnie wytrzymują jakieś 10-15 tyś z tego co mi wiadomo

Najlepiej kupic jakis uzywany, moze nawet z zajechanym silnikiem zeby jak najwiecej obnizyc cene, oczywiscie jesli zna sie ktos na mechanice lecz w necie jest tyle instrukcji wymiany cylka ze kazdy Sobie poradzi sposobem "zdejmij stare, i tak samo zaloz nowe"
W zime mialem okazje kupic chinczyka z zatartym cylkiem za 400zl z wygladu bardzo ladny, tylko przedni blotnik przedni byl pekniety. gdyby nie to ze nie mialem jak go przywiezc do domu to bym kupil go. cylek nowy kosztuje 50zl plus 2 godziny roboty i na spokojnie moglbym go sprzedac za tysiaka... a byl to jakis Router... wielkosciowo miedzy Colibrem a Quantumem, czyli sredniej wielkosci.