Bidalot Racing Factory

Witam, kupiłem sportowy wydech bidalot racing factory. Mam pytanie gdyż na różnych forach różnie piszą. Czy ten wydech jest porównywalny z yasuni r czy z ?

to zależy który. To jest ten sa produkt ale wychodził w różnych specyfikacjach.
Pórwnaj budowe z R i z Z i bedziesz wiedział którego odpowiednik masz. Np Biedalot S3R to produkt zastąpiony przez Yasuni R.

Wombacie szczerze powiedziawszy one wszystkie wyglądają dla mnie tak samo. Dam Ci link przyjacielu i oceń proszę z punktu widzenia swego doświadczenia czegóż to odpowiednik. I jeżeli byłbyś tak uprzejmy i posiadasz taką wiedzę przy jakich obrotach może zaczynać łapać rezo ? https://allegro.pl/oferta/tlumik-wydech-bidalot-peugeot-ludix-speedfight-iii-8888369737?utm_source=notification&utm_medium=buyerCart&utm_campaign=transaction-notifications-buyercart&snapshot=MjAyMC0wMi0wNlQxNDoyODozMS45NDBaO2J1eWVyOzE1YmMwMTI2MmJmMDJlNzY1YWJjNWY4ZjA5ZmMxNDBjYmY5NmYwOTc0NTg5ZDgwNDcwNWU3OTcwMzljN2Q3ZWI%3D

wg mnie to jest S1R

to pórwanienie jest mniej więcej tak:

Bidalot S1 = Yasuni Z
Bidalot S2, Racing - Yasuni R
Bidalot S3R - Yasuni C16

one sa co prawda kawełek w charakterystyce przeseunięte i nie sa dokładnymi odpowiednikami ale tak coś pomiedzy R a Z ze wskazaniem na Z.

Warty 130 zł ? I powiedz proszę jak z rezo ? Do Cylindra klasy sport 70ccm nie będzie za mocny ?

to zalezy od chaarakterystyki cylindra. Teoretycznie do sporta powinien być w sam raz i rezo od 8000 w góre

Wydeszek ma być pod set : Airsal 70 sport, wario top racing NG gaźnik 19mm Dellorto

myśle że powinien dac rade. one podobno mają bardzo długie to rezo wiec łatwo pod nie wyregulować reszte

No też gdzieś doczytałem, że podobno rezo łapią przy 7000-8000 do 10-11k obrotów