Bezprzewodowy internet.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Bezprzewodowy internet.

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Elo. Chopcy sprawa jest powazna ;D . Chce kupić jakis bezprzewodowy internet (mobilny) , bede go uzywał na wsi . I teraz pare pytan.

1. Czy predkosc (mobilnego) internetu zalezy od zasiegu?
    2. Jaki internet najlepszy ? era,plus, orange?..

To tyle : ) . Dodam ze jest to na wsi, wiec predkosc będzie mniejsza niz w miescie… Orange, plus na max zasieg, 2 km do anteny : ). Pozdrawiam : )

Anonimowy

Powiem ci tyle, brałem na próbę z ery internet mobilny, i w domu (może 7km od miasta, z tym że z okna widzę panoramę miasta, bo pomiędzy nami jest dolina wisły i nic nie zasłania) szybkość tego neta była tragiczna. Google wczytywało się ze 2 minuty, a allegro 5-7minut. Mówię tylko o stronach głównych, bez wyszukiwania.
    Poza tym, nie wiem czy wiesz, ale ten internet ma limit transmisji danych. Ja na twoim miejscu kupiłbym router lub neostradę z liveboxem.

[ Dodano: 09-02-2010, 09:23 ]
    Jak mówisz że orange i plus na max zasięg, to zapytaj czy mógłbyś wziąć modem na próbę, ja tak wziąłem w erze. Tylko przygotuj się na to że będziesz musiał zapłcić kaucję (ja płaciłem 250zł, spokojnie, zwrotne) i starter(ja płaciłem 25zł-niezwrotne:().

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.

Anonimowy

Miałem plusa to nawet w centrum miasta słabo chodził, i te limity 😕
    Ogólnie po takim internecie wiele się nie można spodziewać to jest dobre w trasie maila sprawdźić czy wiadomości przeczytać.

Anonimowy

słyszałem ze net playa jest dobry ale nie wiem nigdy nie miałem z tym do czynienia i możesz wziąć neta na próbę

Anonimowy

Play – dobry zasięg, szybkie łącze 🙂 Tylko czasem się zdarza ze dach w budynkach jest zbyt „mocny” i sygnał jest słabszy 😛

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

Mam ere od 2 lat… Mieszkam na zadupiu i jest huujowo !!!!!! jeśli transfer max 3-4kb/s nie przeszkadza ci to biez ;D. sprawdź w necie gdzie sa nadajniki najblizej jakiego operatora i ten co będzie najblizej tej firmy bierz

Anonimowy

jak Wam potrzeba internet do domu to byście się zorientowali czy jest gdzieś u was internet radiowy.
    na wsi gdzie kuzyn mieszka tam wszyscy mają radiówkę 1Mb/s i chodzi nieźle a jak ktoś chce można dokupić moduł WiFi i będzie net bezprzewodowy.

Anonimowy

Jak to ma być do lapka, który będzie używany w domu to tylko WiFi. Mi livebox w ogrodzie nawet przyzwoity zasięg daje.

Anonimowy

Kowal napisał:

Jak to ma być do lapka, który będzie używany w domu to tylko WiFi. Mi livebox w ogrodzie nawet przyzwoity zasięg daje.

Tak do laptopa. Ale chodzi o to ze jak wyjerzdzam na wakacje gdzieś poza miasto na 1-2 tyg to bez neta lipa.. i chciałem jakiegos bezprzewodowego co osiagnie 200-300 predkosci : )

Anonimowy

Jak wyjeżdżasz to zostaw ten komputer w domu bo wyjeżdżasz po to żeby od wszystkiego odpocząć. A po co masz się męczyć cały rok z tym netem, jak on ma jeszcze limity, tylko dla tego, żeby mieć neta przez tydzień za miastem. Nie kalkuluje się. Kupuj ruter.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie