bez akumulatora nie ma obrotów

cześć, to problem z którym błąkam się od 2 lat posiadania tego skuterka a mianowicie Peugot kisbee na akumulatorku normalnie odpala, można jeździć itp, kiedy w czasie jazdy np odłącze akumulator to traci obroty całkowicie i nie ma szans na jazdę dalej, odpalająć z kopki tak samo, nie mam pojęcia co to jest, nie znalazłem odpowiedzi w internecie, moje poprzednie skutery czy też motocykle nie mialy tego, a mianowicie jak nie miałem akumulatora to odpalałem z kopa i jechałem, nie było problemu, a tu takie niespodzianki, ktoś wie jak to zneutralizować? albo o co tu wogóle biega? ;p

odpowiedź brzmi:

układ elektryczny twojego sprzętu został zaprojektowany do pracy z akumulatorem i tylko wtedy działa dobrze

czyli nic z tym nie zrobie? dodam że nie spotkalem się z takim przypadkiem w markowych jak i chińskich skuterach :confused: i w np specyfikacji tego modelu nic takiego nie jest podane

nie jest podane że ma akumulator?

no ni, informacji o akumulatorze nie ma ;p

ahaaaa…

no taka prawda, a to typowy chińczyka na 139qmb

to prawie każdy wie. ale typowy chińczyk ma akumulator w każdym schemacie. nie czaruj że nie ma akumulatora w specyfikacji ani w instrukcji

co nie zmienia faktu że każdy odpali bez akumulatora i przejedzie

mój chińczyk tam bez akumulatora nie odpali. nawet nie odpali z kopa jeżeli akumulator jest bardzo słaby. ale zapewne wiesz lepiej.