Bet&Win kontrolki świateł

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #116526
  neverland
  Użytkownik
  • Postów: 8

  Witam wszystkich serdecznie, to mój pierwszy post na forum. Od kilku dni jestem właścicielem Kymco Bet&Win. Poznaję skuter, przejechałem dopiero ok. 100 km. Mam pytanie do użytkowników czy też osób znających ten model, dotyczące kontrolek świateł długich i krótkich. Wszystkie inne kontrolki – kierunkowskazów, oleju świecą mocnym światłem a kontrolki świateł praktycznie są niewidoczne w dzień, po przyłożeniu dłoni podświetlenie jest ledwo widoczne – czy to jest standard czy coś jest nie tak z tymi kontrolkami. Proszę o informację czy mam zwrócić na to uwagę w serwisie przy pierwszym przeglądzie.

  #116545
  HugoBoss
  Uczestnik
  • Postów: 3 266

  Pewnie chodzi Ci o niebieską kontrolkę długich świateł? W moim Kymco Vitality też nie widać jej w dzień,dopiero w nocy i to też słabo,więc chyba w każdym Kymco tak jest.

  REKLAMA

  Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

  Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

  #116603
  Michalk001
  Uczestnik
  • Postów: 1 646

  Ona musi taka być, w dzień nie używamy długich świateł, a w nocy nie może oślepiać gdyż można ich używać tylko poza terenem zabudowanym – gdzie zazwyczaj nie ma oświetlenia drogi. Ja to przerobiłem, jak w swoim zmieniałem podświetlenie tablicy na LED-y, to też wsadziłem mocniejsze kontrolki. Przy pierwszej jeździe na długich w nocy od razu na drugi dzień zmieniłem z powrotem kontrolkę długich na słabszą, naprawdę przeszkadzała w jeździe.

  #116604
  madi
  Uczestnik
  • Postów: 5 788

  Dokładnie, ta kontrolka nie może mocno świecić bo rozprasza uwagę.

  #116636
  Anonim
  Nieaktywny
  • Postów: 3 133

  Mi było słabo to wsadziłem tam niebieskiego LED’a. Na kierunki tak samo są ledy wsadzone. 🙂

  #116671
  neverland
  Użytkownik
  • Postów: 8

  W moim Bet&Win są dwie słąbo podświetlone kontrolki – drogowe/długie i mijania czyli te które używamy całą dobę. Czy to rzeczywiście standard aby nie męczyć czy też przyciągać wzroku?

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button