Beti by Robertus xD Up:D Tecnigas Next-r

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Beti by Robertus xD Up:D Tecnigas Next-r

Ten temat zawiera 48 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 49 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam wszystkich zgromadzonych. ;P
    Więc po sprzedaży chinola chciałem kupić jakąś biegówkę najlepiej 125cc lecz miałem jeszcze kilka wydatków to zrozumiałem że mnie nie stać na taką biegówkę. Trafiło mi się kupić Włoski skuter jakim jest BETA ARK 50 z silnikiem minarelli horizontal z 2005r. Kupiłem go u młodego gościa który dbał o niego ale nie potrafił nic przy nim zrobić ;p. Gdy go kupiłem to gościu gadał ze trzeba wymienić bendix rozrusznika, linke od licznika i inne drobiazgi lecz wystarczyło powyczyszczać i wszystko jest jak nówka. Z tego co widzę to silnik i gaźnik nie był rozkręcany od nowości.
    Skuter ma bardzo wielkiego zrywa i przyśpieszenie. Najpierw vmax wynosił 60-65 :/ ale rolki były kwadratowe 😛 gdy wymieniłem rolki i wyczyściłem gaźnik to vmax wzrosł do 75km/h (realne)
    Beta jest dobrze wyposażona, Posiada:
    -2 hamulce tarczowe
    -amortyzator gazowy Paioli
    -chłodzony cieczą
    -koła 13″
    fotki:

Uploaded with ImageShack.us

Komentować 😀
    Pozdro

Anonimowy

fajny skuterek takie mi się zawsze podobały i co najlepsze ze mina /ile dałeś ? jakieś plany nowy komin ?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Anonimowy

Bardzo podobają mi się te drzewa. Mogę wiedzieć co to za rodzają
    I ten buty pod domem, mógłbyś dać więcej info?

Anonimowy

Jest to Full seria ale planuje na początek jakiś wydech, zależy jaki się trafi 😛

Anonimowy

betka ma 13″ ??

daj jakieś fotki fel, fajny sprzęt , tylko znajomy mi powiedział że jak chcesz ściągnąć czachę to musisz zwalać koło , prawda to??

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

https://www.polo-motorrad.com/cms/fileadmin/file/Aktuelle_Werbung/Katalog/Hauptkatalog_2010/index.html zerknij na stronę 444

PS: ten katalog za darmo można zamówić ja taki posiadam .

Anonimowy

Tak ma 13″ przód 120/70 a tył 130/60
    Niestety trzeba koło wywalić całkiem żeby można było wyjąć czachę ale da się odkręcić i odchylić tą czache że można prawie wszystko zrobić.

Anonimowy

Kurdę super skuter 😀 Nareszcie coś innego nie roxy , srki itp. I to mi się podoba 😀

Anonimowy

Skuter, jak skuter. Ważne, zeby dobrze chodził 😉

A excent na warna zbieraż

Anonimowy

no fajna beta, dobrze że ma minarelli LC :)… Ogólnie trochę mi malage f12 przypomina.

Oby Ci służyła ;]

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 49 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie