Betella czy polini

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Mam dwa paski do tgb, bettela i polini. Obydwa są kevlarowe. Który z tch pasków polecilibyście mi.

Anonim
    Gość

polini Dlaczego? Może jakieś uzasadnienie? Niestety warna dostajesz. Typhoon13

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Anonim
    Gość

Nie kupuj Kelvara bedizesz nie zadowoliny one sa z opiłkami żelaza dzieki czemu się nie rozcięgają i wysują wariator

Anonim
    Gość

Zależy. Kevlarowe są mocniejsze i na seryjne wariatory działają tak jak mówisz. Natomiast na sportowe to już inna bajeczka.

Anonim
    Gość

Kumpel wsadził sobie kelvara to mu nieźle wario zjechało.. 😯 Do tego zaczął się strzępić itd.. weź zwykły, chyba, że na prawdę masz niezły tun że Ci wzmacniany pasek potrzebny..

Anonim
    Gość

A nie widzicie że napisać że już ma te paski :/ Więc pewnie nie będzie miał chęci kupować normalnego :/ weź polini dlatego że znana marka i dobrej jakości produkty robić powiem że o tej drugiej firmie nie słyszałem ale sprawdzona marka lepsza pozdro.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button