Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siema Chciałbym Wam pokazać mojego squta, a jest nim Beta Eikon 02. Jej prędkość max wynosi coś koło 105 km/h (licznikowe), świetne przyspieszenie! Tuning mechaniczny: – Tłumik Leo Vince ZX – a co jeszcze tego nie wiem, bo nie sprawdzałem …. Z optyki: – lusterka – manetki (niebieskie) W planach mam jeszcze pomalowanie – nie wiem jeszcze na jaki kolorek. Czas pokaże 😛 FOTY

Anonimowy

siema! ladny squt;-D czy mi się wydaje czy to jest silnik yamahy aeroX?????? bo identyczny jest…

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

Mnie osobiście ten sqt się nie podoba :/ ale o gustach się nie dyskutuje…

Anonimowy

Posprawdzaj co pod siedziskiem się kryje i napisz. A co do optyka to mizernie.

Anonimowy

6,5/10 podobają mi się boczne plastiki w tym skucie ,pomimo ze seria ale przód nie bardzo ,daje 6,5 bo tun jest słaby jak chesz mniejszym kosztem to zrób optykę typu nadkole itp i od razu będzie ładniej

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

no zdecydowanie nadkole by się przydało bo ten błotnik tylni nie pasuje o gólnie niezły 8/10

Anonimowy

4/10 zupełnie mi się nie podoba…

Anonimowy

cos mi się wydaje ze to nie powino byc pod gotowym projektem tylko pod projektem robienia tu można jeszcze duzo rzeczy wymieniłeś 3,5/10 ;/ 😕

Anonimowy

Mi jakoś kształty się nie podobają :/

corey93 napisał:

ale o gustach się nie dyskutuje…

Jednym ten skuter może się podobać innym nie…

Anonimowy

POwiem tak, skuter nigdy mi się ze zdjęć zbytnio nie podobał, lecz miałem okazję na nim jeździć i widzieć go, to zmieńiłem radykalnie zdanie. Moim zdaniem to najlepszy seryjnie produkowany skuter; szybki(minarelli LC), bardzo wygodny, i do tego ładny. na żywo robi o wiele lepsze wrażenie. Dla mnie świetny skuter.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie