Benzyna w oleju oraz benzyna kapie z filtra powietrza Toros Fresco

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #143739 Reply
  michalek510
  Użytkownik
  • Postów: 60

  Witam!
  Posiadam skuter Toros Fresco z silnikiem 139QMB i mam 2 problemy.
  W oleju jest benzyn, jest już drugi raz. Za pierwszym razem w serwisie wymienili pierścienie z tłokiem, problem na chwilę ustał, i teraz pojawił się ponownie. Drugim problemem jest benzyna, która kapie z filtra powietrza, oraz skuter bardzo ciężko odpala, a jak odpali jest ok, jednak jak pochodzi chwile na wolnych obrotach, to go zalewa, silnik się dusi, i dymi na czarno przez chwilę. Co to musi być.

  #143745 Reply
  kuba90876
  Użytkownik
  • Postów: 1 103

  jaki kolor ma świeca ?

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #143759 Reply
  goofi
  Użytkownik
  • Postów: 23

  Wygląda to na przelewający się gaźnik, a możliwe przyczyny to niesprawny zaworek iglicowy, dziurawy pływak, lub za mocno odgięta blaszka popychająca zaworek iglicowy. Może być też uszkodzony zawór membranowy pod zbiornikiem, wówczas benzyna będzie spływać wężykiem podciśnienia wprost do króćca ssącego.

  #143780 Reply
  michalek510
  Użytkownik
  • Postów: 60

  Kolor świecy to kawa z mlekiem. A może być uszkodzony kranik, który cały czas puszcza benzynę, i stąd w filtrze?

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Benzyna w oleju oraz benzyna kapie z filtra powietrza Toros Fresco
Twoje informacje:
Back to top button