Benzer yankee - jak usunąć paliwo z gaźnika?

Chciałem go przygotować/zagarażować na zimę i w instrukcji (i w różnych poradnikach) jest mowa o usuwaniu paliwa z gaźnika. Czy może ktoś mi konkretnie wskazać jak to zrobić? Wiem tylko tyle, że odkręca się jakąś śrubkę. Mile widziane zdjęcie ze strzałką albo przynajmniej info z której strony motoroweru jest ta śrubka i opis jej lokalizacji (jakieś cechy szczególne jednoznacznie ją identyfikujące). Poza tym, mam usuwać paliwo z baku (zgodnie z instrukcją), czy zalewać do pełna? Dzięki, Artur.

zalej do pelna bak a srubka znajduje sie pod gaznikem

Arczi ja posiadalem skuter 4t przez 4 lata i moge powiedziec ze sie nie oplaca tego robic wystarczy ze co tydzien go będziesz odpalał tak na 5-10 min i to tyle.

Ja przepalałem zimą tak właśnie raz w tygodniu na 5 - 10 minut i silnik przestał zapalać w ogóle. Ile ja się nabujałem na wiosnę żeby w ogóle zaczął żyć... Jest taka zasada - nie zamierzasz go nagrzać do temperatury roboczej to nie zapalaj w ogóle.

Śruba spustowa paliwa z gaźnika znajduje się na jego dole nad takim wężykiem.

kranik do spuszczania paliwa znajduje się po stronie kopniaka patrz na gaźnik i z pod niego idzie taka rurka i odkręsasz kranik i nim schodzi bęzyna. Ja osobiście przepalam skuter co 4-5 dni asz się trochę zagrzeje. Dopiero jak przychodzą większe mrozy to spuszczam z gaźnika benzynę i wyciagam akumulator...

kranik do spuszczania paliwa znajduje się po stronie kopniaka patrz na gaźnik i z pod niego idzie taka rurka i odkręsasz kranik i nim schodzi bęzyna. Ja osobiście przepalam skuter co 4-5 dni asz się trochę zagrzeje. Dopiero jak przychodzą większe mrozy to spuszczam z gaźnika benzynę i wyciagam akumulator..

SORKI odświeżyłem....