Benzer WS 50 ccm na 72 ccm.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Benzer WS 50 ccm na 72 ccm.

Tagi: ,

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Vezyr Vezyr 6 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe hycu
    hycu
    Użytkownik

Czy przy zmianie tłoka i cylindra ja będę ścigał glowicę musze uważać na rozrząd czy trzeba coś zaznaczyć jak tak to jak ?
    czy muszę po takiej zmianie regulować zawory czy mogą być jak wcześniej chodził na 50 ccm z góry dziękuje jestem zielony proszę o wyrozumiałość
    macie moze jakis sklep wysyłkowy gdzie moge kupic w dobrej cenie taki zestaw

Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

co do rozrządu to wystarczy ustawić górny punkt martwy tłoka – tz. według znaków tak by zębatka nie spadła z łańcuszka i delikatnie wyciągnąć głowicę i cylek , nowy wsadzić , ustawić wałek w głowicy by pasował do zębatki rozrządu – poskładać wsio do kupy i należało by ustawić zaworki – choć niekiedy nie ma takiej potrzeby – ale jest zalecane by mieć pewniść czy wsio gra , niekiedy nowy tłok nie współgra ze starą głowicą i wtedy trzeba regulować zawory.

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe hycu
    hycu
    Użytkownik

moze jest jakis konkretny filmik gdzieś jak to zrobić wszystko

Zdjęcie profilowe maciora1892
    maciora1892
    Użytkownik

korektor kosztuje 2,50 w pędzelku nie drogi wydatek do tego 1 litr benzyny ekstrakcyjnej 5zł. Ja mam Zumico gr 200 ściągnąłem cały cylek to sobie zdezynfekowałem i pozaznaczałem lepiej zaznacz bo jak ściągniesz głowice mimo iż ustawisz na znaki to zobaczysz że wałek rozrządu jeszcze się dość znacznie rusza na boki a tak pozaznaczałem na świętego spokoju tak samo na łańcuchu i jest pewne że trafi na swoje miejsce. lepiej wydać te 7,50 niż potem ponad 100zł.

Zdjęcie profilowe hycu
    hycu
    Użytkownik

jest gdzieś film krok po kroku czekam moze cos ktos wie

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Vezyr
    Vezyr
    Użytkownik

http://www.skuterowo.com/poradnik-ustawianie-zaworow-4t/

Sam pisałem artykuł, jak widzisz, jest na tej stronie, mam nadzieję, że Ci wystarczy 😀

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/85/miasto4mini.png/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/8220/miasto4mini.png[/IMG][/URL]
Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie