Benzer- Wangye 2T GP

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Benzer- Wangye 2T GP

Ten temat zawiera , ma i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kristop Kristop 6 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 6 posty - 1 przez 6 (z 6 łącznie)Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #164093 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe ryzik
    ryzik
    Użytkownik

itojcie mam mały kłopot chciałbym kupic nowa linke hamulca tylnego do skutera BENZER WANGYE 2T GP TYLKO JEST JESZCZE ZAMATOWANA i chciałbym wymienic dopiero po kupnie nowej a niewiem jak ma byc długosc tej linki prosze o ifno.pozdro

#164121 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

A sklep gdzie kupiłeś skuter?Może oni będą mieli?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #164134 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe ryzik
    ryzik
    Użytkownik

skuter odkupiłem i niewiem gdzie był kupiony moze ktos ma szczegółowe dane na temat

#164135 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe ryzik
    ryzik
    Użytkownik

gdybym ja wymontował to zaden problem zmierze i takiej bede szukał ale chce najpier kupic bo skuter jest mi potrzebny na codzien ,a bawic sie w demontaz ,zmierzyc i znowu to kurcze szkoda czasu myslałem ze pójde na łatwizne i ktos zna wymiar tej linki

#164140 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    #164151 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Participant

Szukaj do skutera podobnego wielkościowo do twojego i kup do niego (czyli po nazwie);)

Oglądasz 6 posty - 1 przez 6 (z 6 łącznie)Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: Benzer- Wangye 2T GP
Informacje o Tobie: