Benzer Shaft - warczy, traci moc, silnik się krztusi.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #85044 Reply
    Krige
    Użytkownik

Witam!
    Mam Benzer Shafta z 2012 (kupiony w czerwcu, ale jeżdżony od końca sierpnia – dwa dni po odbiorze złamałem sobie na nim rękę)

Silnik został przy zakupie zmieniony na 110cc i przebiegu ma jak narazie 280km.

problemy zaczęły się jakiś tydzień temu (gdy miał ok 230km przebiegu) – kiedy go odpaliłem i wyjechałem z osiedla zaczął mocno warczeć – od tamtego czasu mu nie przeszło i przy 4tyś obrotów brzmi jak golf III bez tłumika – znajomy skuterzysta twierdzi że to może być wina oleju

drugi problem który miałem niemal od początku – przy jeździe ok 50-55kmph przez dłuższy czas zaczyna tracić moc i się krztusić – muszę zwalniać do ok 30kmph, pojechać tak paredziesiąt metrów i można jechać z powrotem normalnie – tutaj propozycja padła na wtryski paliwa które mogły być nie zmienione przy wymianie silnika.

Ponadto problem jest też z przednią lampą która gaśnie mi na drodze (pierwszy raz to zauważyłem jadąc szosą leśną w nocy, o mało zawału nie dostałem)

Pytanie brzmi czy ktoś wie co może być faktyczną przyczyną takich zdarzeń? co mogę z tym zrobić? – Nadmienię iż jestem zielony jeśli chodzi o mechanikę, a nie chcę odwiedzać warsztatu i dokładać sobie kosztów. Może ktoś z pragi południe byłby chętny mi pomóc w ogarnięciu motoroweru? Szczerze mówiąc trochę się boje nim teraz jeździć, bo przez wibracje i warkot mam wrażenie że mi silnik zaraz odpadnie 😉

#116372 Reply
    kamilwysz65
    Użytkownik

jak ci się wkręca do 4 tys obrotó to możę masz ssanie włączone.a po drugie jak kupiłeś nowy to masz gwarancje 🙂

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Benzer Shaft - warczy, traci moc, silnik się krztusi.
Twoje informacje:

Back to top button