Benzer Shaft cylinder

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Benzer Shaft cylinder

Ten temat zawiera 18 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Shaft Shaft 6 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Bartek12200
    Bartek12200
    Użytkownik

Posiadam motorower Benzer Shaft, ma on oryginalny cylinder 50ccm, zastanawiam się nad wymianą cylindra na 80ccm. Czy należy go wymienić razem z głowicą czy może zostać oryginalna? Oraz czy muszę wymienić wał, czy fabryczny zniesie tą „moc” 🙂

Zdjęcie profilowe szef_ff
    szef_ff
    Użytkownik

zmieniasz tylko cylinder z tłokiem i oczywiście uszczelkę głowicy i cylindra.

Zdjęcie profilowe juniewicz
    juniewicz
    Użytkownik

Te waly sa w Chinach uzywane nawet przy pojemnosciach przekraczajacych 100 cm3, glowice powinienes zmienic, przydalby sie tez nowy gaznik.

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!
    Bartek12200
    Użytkownik

Nowa głowica szczerze mówiąc coś daje? 😀 Bo większość osób nie zmienia, ale wolę poradzić się bardziej doświadczonych..

Zdjęcie profilowe Vibbom
    Vibbom
    Użytkownik

Dzisiaj zmienialem. Jak porownasz sobie obie glowice to zobaczysz roznice. Wieksze zawory i inne uksztaltowanie komory. Ja kupilem zestaw na 72cc made in taiwan za 200zl. Byly tez za 150 ale gosciu w sklepie odradzal. Teraz docieram ale juz czuc moc 😉

Zdjęcie profilowe zipptopss
    zipptopss
    Użytkownik

Taka jest prawda że sam cylek wiekszy ci nic nie da oprócz mocy i przyspieszenia skuter ci wiecej nie pojedzie chyba że dasz większą głowice 🙂 A wał wytrzyma 😀

—————————————
    Pozdrawiam wszystkich fanów 2 kółek i silnika:)

Nr gg:34623657:) Pisać

Bartek12200
    Użytkownik

Dzięki za poradę, wymienię razem z głowicą 😀 Jakie będą moje osiągi po takiej wymianie?

Zdjęcie profilowe osiem
    osiem
    Użytkownik

A ja mam pytanie do właściciela benzerka. Jak CI on idzie seryjnie ?

Bartek12200
    Użytkownik

Mój seryjny 50ccm idzie ok 80. A z wymienionym modułem leci 85-90 ale już bardzo wysokie obroty więc nie piłuje go tak bardzo. Ogólnie w obydwu przypadkach licznik zamykam.

Zdjęcie profilowe osiem
    osiem
    Użytkownik

Na 4 biegu ? Ja 3 też zamkne, ale z lekkiej górki. wrzucam 4 obroty spadają prędkość 45 ;/ i nie wiem co w nim nie tak..

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie