Benzer Shaft cylinder

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Benzer Shaft cylinder

Ten temat zawiera 18 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Shaft Shaft 6 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Bartek12200
    Bartek12200
    Użytkownik

Posiadam motorower Benzer Shaft, ma on oryginalny cylinder 50ccm, zastanawiam się nad wymianą cylindra na 80ccm. Czy należy go wymienić razem z głowicą czy może zostać oryginalna? Oraz czy muszę wymienić wał, czy fabryczny zniesie tą „moc” 🙂

Zdjęcie profilowe szef_ff
    szef_ff
    Użytkownik

zmieniasz tylko cylinder z tłokiem i oczywiście uszczelkę głowicy i cylindra.

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.
    Zdjęcie profilowe juniewicz
    juniewicz
    Użytkownik

Te waly sa w Chinach uzywane nawet przy pojemnosciach przekraczajacych 100 cm3, glowice powinienes zmienic, przydalby sie tez nowy gaznik.

Bartek12200
    Użytkownik

Nowa głowica szczerze mówiąc coś daje? 😀 Bo większość osób nie zmienia, ale wolę poradzić się bardziej doświadczonych..

Zdjęcie profilowe Vibbom
    Vibbom
    Użytkownik

Dzisiaj zmienialem. Jak porownasz sobie obie glowice to zobaczysz roznice. Wieksze zawory i inne uksztaltowanie komory. Ja kupilem zestaw na 72cc made in taiwan za 200zl. Byly tez za 150 ale gosciu w sklepie odradzal. Teraz docieram ale juz czuc moc 😉

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe zipptopss
    zipptopss
    Użytkownik

Taka jest prawda że sam cylek wiekszy ci nic nie da oprócz mocy i przyspieszenia skuter ci wiecej nie pojedzie chyba że dasz większą głowice 🙂 A wał wytrzyma 😀

—————————————
    Pozdrawiam wszystkich fanów 2 kółek i silnika:)

Nr gg:34623657:) Pisać

Bartek12200
    Użytkownik

Dzięki za poradę, wymienię razem z głowicą 😀 Jakie będą moje osiągi po takiej wymianie?

Zdjęcie profilowe osiem
    osiem
    Użytkownik

A ja mam pytanie do właściciela benzerka. Jak CI on idzie seryjnie ?

Bartek12200
    Użytkownik

Mój seryjny 50ccm idzie ok 80. A z wymienionym modułem leci 85-90 ale już bardzo wysokie obroty więc nie piłuje go tak bardzo. Ogólnie w obydwu przypadkach licznik zamykam.

Zdjęcie profilowe osiem
    osiem
    Użytkownik

Na 4 biegu ? Ja 3 też zamkne, ale z lekkiej górki. wrzucam 4 obroty spadają prędkość 45 ;/ i nie wiem co w nim nie tak..

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie