Benyco Trapper błędy w świeceniu kontrolek, brak podświetlenia zegarów

Jestem szczęśliwym posiadaczem motoroweru Benyco Trapper 50. Po przekręceniu kluczyka gdy motorek jest zgaszony kontrolki zachowują się poprawnie, jednak po odpaleniu (nie za każdym razem - czasem wszystko działa jak trzeba) świeci się kontrolka prawego kierunkowskazu światłem ciągłym, jeśli wlącze prawy kierunek on świeci się poprawnie (pulsacyjnie) z czym że gdy się świeci kontrolka gaśnie, a gdy ma przerwe w świeceniu kontrolka zapala się (jest to na odwrót), Na światłach krótkich świeci się kontrolka świateł długich a na długich gaśnie (światła krótkie i długie świecą się jak należy), wyłącza mi się podświetlanie obrotomierza i prędkościomierza) I wyłącza się sam obrotomierz na światłach krótkich czy długich już nie pamiętam lub po zmianie świateł obrotomierz włącza się lecz nie pracuje jak należy (pokazuje max 2000 obr) Jeszcze gdy mam krótkie światła włączone to kontrolka od świateł kierunkowskazu świeci się słabiej. Ładowanie jest poprawne bo dochodzi czasami nawet 14 V a z reguły ma 13,7 V.
Kilka razy się zdarzyło że po wciśnięciu klaksonu wszystko wróciło do poprawnego działania ale nie zawsze tak jest. Czasami samo się coś załącza że wszystko działa ale i tak potem się psuje.
Co może być przyczyną ?
P.S.
Motorkiem da się normalnie jeździć, wszystkie światła się świecą, check się nie świeci ale chciałbym żeby było jak należy.
Mam nadzieje że pomożecie.