Benelli Pepe 2012 gaśnie przy mniejszej ilości paliwa

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Benelli Pepe 2012 gaśnie przy mniejszej ilości paliwa

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe peciula peciula 6 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Kapitol94
    Kapitol94
    Użytkownik

Witam
    Mam Benelli Pepe rocznik 2012 wszystko działa sprawnie poza tym jednym problemem że po przejechaniu niedużej odległości (max. kilka km) w momencie gaśnie i nie chce odpalić przez następne kilka minut. Po odczekaniu odpala i normalnie jedzie, a po kilku km znów gaśnie i tak w kółko. Zauważyłem jednak, że dzieje się tak, gdy jest już mało paliwa (tzn. nie świeci się jeszcze kontrolka, ale ma już przejechane 100-120 km po zalaniu). Kiedy go zaleję do pełna to przez jakiś czas jezdzi kompletnie bez zarzutu. Odpalanie ok, świeca sprawdzona i tez ok. Jak myślicie z czym to związane? Z cewką zapłonową, filtrem paliwa czy może jeszcze z czyms innym? Z góry dzięki za odpowiedz!

Zdjęcie profilowe peciula
    peciula
    Użytkownik

sprawdź odpowietrznik w korku wlewu

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Kapitol94
    Kapitol94
    Użytkownik

Tzn. że to może być od tego że ten odpowietrznik się zatkał?

Zdjęcie profilowe peciula
    peciula
    Użytkownik

Tak. jak wlejesz na full to ciągnie a jak się zrobi mnie to w tym miejscu gdzie nie ma paliwa robi się próżnia i gaźnik nie ciągnie paliwa

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie