Bassa Router z filtra powietrza wydostaje się benzyna

Witam mam problem mój skuter nie chce odpalić z rozrusznika tylko kręci i kreci i nic z kopajki też nie chce, jak tak go długo próbuje odpalać to z filtra powietrza wychodzi beznyna. Świeca jest w porządku iskra jest. Paliwo jest na połowie baku. Nie wiem co robić wszędzi już szukałem. Proszę o jakieś wskazówki. Pozdrawiam serdecznie

moze swiece za mocno zalewa albo masz za duza dawke paliwa ustawiona

właśnie swieca jest ok a co do dawki to jeździłem przez rok i bylo dobrze

a teraz co sie stalo wgl nie odpala ? czy dlugo stal i nie odpala?

nie teraz wczoraj jescze działał jeździłem nim a dzis juz dupa stoi w garażu muszę się teraz przeżucić na 2x wiecej palacego quada

hmm a dostal wczoraj w dupe czy spokojnie bylo?

sprawdź świece i ssanie jak zepsute - wymień

spokojnie bylo a w tym chinskim szrocie jest wogóle ssanie

nie spokojnie bylo a w tym chinskim szrocie jest wogóle ssanie a jesli jest to gdzie jest włącznik?

nie mow tak mi nic sie nie zjebalo tylko kopka nie dziala a tak 4700 km zrobione i nie narzekam ;] ja tego nwm gdzie on to moze miec

juz nie mam pojecia co robic może regulować gaźnik polecasz?

moze jest zalany albo filterek zapchany nwm odkrec plastiki popatrz na filterek i jak nie to gaznik przeczysc ja tylko odkrecilem kilka srubek w gazniku paliwo wylecialo i smiga az milo 80 leci ;D

właśnie mi tez leciał nawet 85 i dla tego mi szkoda bo gdyby leciał 50 to bym go na szrot wy****ł .

mi kiedys w zime byl zalany krecilem go jakies kilka minut az akumulat nie wytrzymal i podlaczylem do prostownika to wtedy odpalil i dlugo na wysokich obrotach chodzil

ja tez go do prostowinka podłączyle mbo mi nie trzyma produ niby pradnica go doladowywuje ale na 2 dzien juz szrot ale walic to cos zkombinuje narq

szerokosci zycze ;D i go zrob jakos ;]