Barton vs Kymco vs Daelim

Szukam pomocy przy wyborze motoru a w zasadzie informacji na temat cen oraz dostępności a także awaryjności danych sprzętów. Aktualnie do wyboru z motorów, które mnie interesują to
Barton Travel 125 (2018 rok na wtrysku)
Kymco ck1 125 (2015)
daelim roadwin 125 (2004)

Rozum podpowiada Barton, serce Kymco a oczy daelim. Najbardziej skłaniam się ku daelim ale zastanawia mnie czy części do tego motoru są względnie tanie? tak samo w przypadku Kymco? Motoru potrzebuje na dojady do pracy max 30 km w jedną stronę. Zależy mi na tym aby motor rozpędzał się do 90/100 km/h. Nie zależy mi raczej na spokojnej jeździe bez żadnych “wariacji”

wybrałes trzy i trzy wybrałes słabo.

Barton to chiński fajans. Wykonany najsłabiej i z tego też wychodzi marna moc - 9.9KM
Kymco i daelim to znacznie lepsza jakość ale daelim nigdy nie był u nas sprzedawany oficjalnie i podaż cześci jest zerowa (a do tego to staroć ten co wybrałeś). Z Kymco CK1 ten problem bedzie tylko troszkę mniejszy.

@Wombat
Motor przede wszystkim jest 1 motorem, który ma służyć do spokojnej jazdy do pracy + być tani w utrzymaniu. Wcześniej miałem przez jakiś czas bartona fightera 50 i też sprawiał mi przyjemność z jazdy także chińczyk nie jest niczym strasznym :slight_smile:

tak. tylko że od 125 oczekuje się więcej. zwłaszcza jak zaczyna ci sie wydawać że stajesz sie “normalnym” uzytkownikiem ruchu… w sensie że zaczynasz sie przemieszczać z prrędkościami jak reszta pojazdów dookoła