Barton Sprint RS 50 - blokady ?

Witam od kilku dni jestem posiadaczem bartona Sprint RS 50 który jest na dotarciu i mam do was pytanie to normalne ze nie jedzie wiecej niz 30 km/h na dotarciu. Nie to ze go hartuje czy cos normalnie nim jezdze bez zadnych wyglupow czy patrzenie ile wynosci jego v - max poprostu. Właczam 1 rozpedzam go tak do 10 km/h wlaczam 2 do 20-25 km/h i 3 bo na 4 go strasznie muli(obroty z 6 tys spadaja nawet do 4 mniej) i jedzie wraz 30 km/h wiec nawet nie właczam tego biegu wiec jezdze na 3 a obroty ma najwieksze na 7 tys. a ja jezdze tak 5.5-6.5 na 7 tys ma najwieksza moc ale ja nie chce meczyc silnika. A moze to licznik zakłamuje ? To sa blokady ? Czy to wina tego ze dopiero ma przejechane 25 km. Mam go docierac do 300 km max 350. ? Docieram go tam jak bym jezdzil normalnie bez zadnego wciskania manetki do oporu bo to bez sens. A jak ma blokady to gdzie bo jestem tego ciekaw.

docieranie nie polega tylko na wolnej jeździe a na płynnym korzystaniu z manetki jeśli raz na jakiś czas wkręcisz go na 7-8tyś obrotów to nic mu sie nie stanie lecz jeśli bedziesz jeździł bardzo wolno zamulisz go :P dociera się zazwyczaj do 1000 km, jeśli chodzi o obroty na 4 to mi spokojnie dochodzą do 8tys z czego na 3 kręce go do jakiś 7 :P UP nie otwieraj manetki na full tylko zwiększaj obroty płynnie bo jak weźmiesz manetke na full to go zalejesz i może nawet zgasnąć :)

Ja jak wezme manetke na 1/10 to obroty same sie podnosza a jak wezme manetke do polowy to tylko szybciej te obroty wchodza nie no ja go ciagle trzymam tak na 6 do 7. A czego on mi jedzie 30 km/h to tak ma byc ???

Prosze o odpowiedz.

Tez mam nowy barton ten co twój słuchaj tak to jest do 300 km A podczas jak np nie dojedziesz do 60 km jakoś to będziesz 30 km max jechał tak działają blokady ,blokada jest na mwnetce zauważ że wchodzi max manetka na blokadzie tylko 45stopni A może nawet 90 około pozatym jest taka blokada na gaźniku i ogólnie to w chuj tego więc jeśli kupiłeś nowy to po 300 km jedziesz na jakieś tam sprawdzenie do salonu tam się spytaj powinni mnieć mechanika jeśli takie coś oferują i tam się dopytaj (na jedynce tak jest że same się zwiększają obroty bardzo żebyś mógł na początku swojej kariery motorowej czy tam jakiejś od razu łatwiej wyczuł w wrzucił 2 A na 2 już spokojnie jedzie tyle ile mu kazesz czyż nie?)