barton sprint problemy z prądem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery barton sprint problemy z prądem

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Arek Sob 9 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #671963 Odpowiedź

Arek Sob
    Użytkownik

Otóż gdy włączam zapłon nie działa rozrusznik światłą czyli nic >jakiś czas temu spalił się bezpiecznik koło akumulatora,wymieniłem go pojeździłem i znowu się spalił więc znowu wymieniłem sprawdziłem motor odpalał na rozrusznik zapłon działał >następnego dnia chciałem go odpalić i zero reakcji światła nie działają , rozrusznik nie działa sygnał też wymieniłem bezpiecznik ale to nic nie daje.Może ktoś miał podobny problem i pomoże lub mnie naprowadzi

#671964 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

może zmierz prąd ładowania i napięcie na akumulatorze. Bo albo ci przeładowywuje albo masz zwarcie. gdzieś – gdzie to jedna bozia wie i elektryk kumaty jak instalacje posprawdza miernikiem
    pytanie czy samo „pada” przez noc jak stoi czy pada ci już w czasie jazdy a ty gasisz juz uszkodzony i nie sprawdzasz czy możesz zapalić aż do dnia następnego.
    Sprawdź ten bezpiecznik – czy sprawny.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #672111 Odpowiedź

Arek Sob
    Użytkownik

otóż okazało się ze nadtopiła sie kostka ta co idzie z zasilaniem pood stacyjką, jak zrobilem na krótko kablem to prad jest.Ciekawi mnie tylko czemu kostka tak sie nadtopiła i to tylko w miejscu gdzie jest kabel zailajacy czerwony.nalazlem przyczyne wszystkich nieszczesc gdzies na tylnej wiazsce do lampy tylnej bylo zwarcie ..

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 9 miesiące, 3 tygodnie temu przez  Arek Sob.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 9 miesiące, 3 tygodnie temu przez  Arek Sob.
    #672112 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

kostka się topi albo od zwarcia albo od zbyt dużego prądu który przez nią płynie.
    Prąd powinien ci ograniczać regulator napięcia.
    Ale skoro strzelił bezpiecznik to coś jest na rzeczy

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    #672114 Odpowiedź

Arek Sob
    Użytkownik

Znalazlem przyczyne wszystkich nieszczesc gdzies na tylnej wiazsce do lampy tylnej bylo zwarcie .Odłaczjac od kostki niue pali sie bezpiecznik teraz tylko znalesc w ktorym miejscu ale to juz opowinno byc latwe.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #672116 Odpowiedź

Arek Sob
    Użytkownik

Kończąc temat okazało sie ze winowajca była zgnniła oprawka do żarówki lampy tylnej , poprostu sie rozsypala jak próbowalem wydłubać .TEraz albo znajdę jakąś oprawkę i dorobię bo myszkując po necie nie mogłem nic znaleść albo zostaje kupno lampy tylnej .A może ktoś zna sklep gdzie można kupić samą oprawkę do żąrówki lampy tylnej

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: barton sprint problemy z prądem
Informacje o Tobie: