Barton Sprint – problem z odpaleniem.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Barton Sprint – problem z odpaleniem.

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe grzessiekkkk grzessiekkkk 4 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe grzessiekkkk
    grzessiekkkk
    Użytkownik

Witam. Mam problem z moim bartonem. od pewnego czasu mam problem z odpaleniem go. na początku jak zimny to od strzała odpalał a jak ciepły to ciężej miał a teraz to w ogóle nie chce odpalić. Po dłuższym czasie na ssaniu odpali i chodzi obroty trzyma ale jak ssanie wyłączę i puszcze gaz to obroty od razu spadają i gaśnie.Motorower ma 10500km i 2 lata. Jedyne co wymieniałem to sprzęgło i linkę gazu. Bardzo proszę o pomoc.

grzessiekkkk
    Użytkownik

Proszę ludzie pomóżcie taka pogoda a ja jeździć za bardzo nie mogę.Gdy dziś go jakoś odpaliłem to i tak lipa była bo gdy hamowałem to mi gasł wiec chcąc wrócić do domu musiałem przy redukcji jednocześnie gazu dawać by nie zgasł.

Zdjęcie profilowe serafinq
    serafinq
    Użytkownik

Regulacja gaźnika lub zaworów.

Romet 767 (2007r) Przebieg- 20605km cylinder 72ccm (spoczywaj w spokoju)
    Zipp pro 50 (2012r) Przebieg- 12370km cylinder 125ccm Loncin

Serwis Skuterów, motorowerów i quadów!
    „Naprawmoplik.pl” działamy w mikołowie okolice katowic
    Dla użytkowników skuterowo.com specjalne ceny!

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.
    grzessiekkkk
    Użytkownik

Właśnie dziś przeczyściłem gaźnik i po zamontowaniu cały czas paliwo mi leci przez wężyk. Jak by mi ktoś mógł powiedzieć od czego i jak to naprawić.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

przez który wężyk? zasilający? spustowy ?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    grzessiekkkk
    Użytkownik

Chyba spustowy. Ale poradziłem sobie już,ale jakby ktoś mógł mi powiedzieć co mam zrobić by obroty trzymał.ciężko jest go odpalić.Jak odpalam to albo na ssaniu albo na gazie bo inaczej nie ma szans.Gdy odpalę to na ssaniu chodzi normalnie, ale jak wyłączę ssanie to gaśnie od razu. Nw co się stało, nagle jakoś. Wymieniałem linkę gazu,nie była oryginalna ale długość podobna,ale po zmianie wszystko ok było dopiero teraz coś mu odbiło.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wyczyścić i wyregulować

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    grzessiekkkk
    Użytkownik

Wyczyszczony jest, ale nw jak wyregulować. Jakbyś mógł mi powiedzieć które śrubki i ile je wkręcić trzeba.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator
    grzessiekkkk
    Użytkownik

Tym się zajmę później, ale jakbyś mógł mi napisać jeszcze co zrobić z tym paliwem.Jak odkręcę kranik to paliwo leci przez wężyk,pisałem wyżej o tym. myślałem ze udało mi się to zrobić ale jednak leci cały czas. Nw czy to jest wężyk spustowy ale raczej tak. On wychodzi z gaźnika gdzieś i idzie do dołu. Nigdzie nie wchodzi tylko wisi cały czas. Podobno to może mieć związek z pływakiem.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie