Barton Sprint dusi się.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Barton Sprint dusi się.

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Witam,
    Przed chwilą zakupiłem Bartona Sprint-a 50cm3, 2011r.
    Na jeździe próbnej wszystko wydawało się w porządku. Kiedy ruszyliśmy z powrotem przy wyższych obrotach (6,5 tys) dusiło go. Myślałem że to z braku paliwa ponieważ była rezerwa. Kiedy zatankowaliśmy do połowy baku (6L / 15L) było jeszcze gorzej, praktycznie cały czas sie dusił, ledwo dojechaliśmy do domu. Kranik odkrecony był. Teraz sie studzi i chce zobaczyć czy to nie od przegrzania.
    Proszę o pomoc

Zdjęcie profilowe degename
    degename
    Użytkownik

Może ssanie jest źle ustawione? W moim była taka dźwigienka która sama opadała i silnik dusił się.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

taka jakby pozłacana (złota) ?

Zdjęcie profilowe degename
    degename
    Użytkownik

Tak, przy gaźniku. Trzeba sprawdzić jak powinna być ustawiona (ja mam inny gaźnik niż w większości tych motorowerów, nie pomogę za bardzo).

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Dźwignia jest dobra, więc to nie to

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Tak poza tym on posiada blokady ?

Zdjęcie profilowe Sparrow93
    Sparrow93
    Użytkownik

Pamiętaj, że możesz odstąpić od umowy, jeżeli przy sprzedaży ukryto w nim jakieś usterki…

Sparrow
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Niestety to jest wada ukryta która przy jeździe próbnej nie była wykryta. Dzwoniłem do tego kolesia i powiedział że jemu też to sie zdarzało co jakiś czas i powiedział że trzeba wyregulować mieszanke paliwa z powietrzem

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Koleś od którego to kupiłem powiedział że od czasu do czasu trzeba wyregulować mieszanke paliwa z powietrzem, powiedział ze to jest gdzieś przy gaźniku. Teraz pytanie:
    Tylko gdzie i jak to wyregulować

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

to będzie chodziło o tą mieszanke paliwo-powietrze?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie