Barton Sprint 2013

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Barton Sprint 2013

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe grzegorzb83 grzegorzb83 6 lata temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Lorico
    Lorico
    Użytkownik

Mam pytanie odnośnie Bartona Sprinta.
    Olej silnikowy po 300 km to wiem, ale czy tam przekładniowy jest osobno to tego nie wiem aczkolwiek wlew jest więc jak ktoś ma to poproszę o radę. Pytam ponieważ nie jadę na przegląd serwisowy. Z góry dziękuję.

Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

Jest jeden olej, który smaruje skrzynie i silnik. Olej musi być motocyklowy, nie do aut/skuterów.

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe Lorico
    Lorico
    Użytkownik

W instrukcji jest napisane że olej jest osobno przekładniowy i silnikowy???…

Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

Jest jeden olej! A instrukcje pisali kretyni;)

Zdjęcie profilowe grzegorzb83
    grzegorzb83
    Użytkownik

oo.. czyli w fighterze 2013 również będzie tylko jeden olej ?? Tylko na pewno bo planuję zaniedługo go wymienić 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie