Barton Sprint 2013 72 ccm.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Barton Sprint 2013 72 ccm.

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Paweł Patla 4 lata, 12 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Paweł Patla
    Użytkownik

Witam.
    Od wakacji 2013 jest posiadaczem motoroweru Barton Sprint 2012. Od tego czasu przejechałem nim do teraz 2,300km.

Chciałbym zapytać was o porady co mogę zrobić by poprawić jego osiągi. Włożony jest do niego fabrycznie silnik o pojemności 72cm3 + został przeze mnie wymieniony filtr powietrzy na stożkowy. Obecnie jego V-max to ok. 70-80 km po prostej drodze. Ma on problem jednak z wyjeżdżaniem po większe górki, gdzie muszę redukować bieg aż na 1.

Z góry dziękuje za podpowiedzi i opinie 🙂

Zdjęcie profilowe snajper061
    snajper061
    Użytkownik

niema fabrycznych 72cm to deler tuninguje przed sprzedaza nowego a co do pytania jaki masz naped [zebatka przód-tył ile zebów ] wypier filtr stozek bo tylko wiecej przez niego pali osiąguw nie podnosi daj wieksza dysze 74-80 filtr orginał założyc mi tam

Paweł Patla
    Użytkownik

Zębatki przód 12, tył 41 i to jest 4-sów

Właśnie zrobiłem przegląd na 3 tys. km. Mechanik wszystko obejrzał ,stwierdził ,że wszystko jest w porządku i ma bardzo dobre spalanie.

A co do filtru stożkowego 😛 Może on dodać mocy ale nie musi. Wszystko zależy od gaźnika.

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie