Barton Ranger 50 dziwny problem

Witam w moim motorowerze Barton Ranger 50 od wczoraj wystąpił dziwny problem. Najpierw motorek ładnie palił z rozrusznika wszystko pięknie. Jeździł bez zarzutu. Potem, gdy chwile postał chciałem go odpalić, ale rozrusznik w ogóle nie kręcił. Odpaliłem go z kopniaka zapalił od razu ale kierunkowskazy ledwo co się świeciły gdy zacząłem dodawać gazu świeciły się jak trzeba tak samo wsteczny hamulec bez gazu nie świecił się gdy dodawałem gazu i naciskałem hamulec świecił się. Nie wiem co się dzieje i w czym tkwi problem. Motorower przestał palić z kluczyka pali tylko z kopa ale kierunki święcą się tylko gdy dodaje gazu. Tak jakby nie miał prądu. Akumulator naładowany bo sprawdzałem proszę o pomoc.

bezpiecznik ?

Tyle, że ja jestem totalnie zielony w tym i nie wiem jak sprawdzić te bezpieczniki nie wiem nawet gdzie on ma bezpieczniki

bezpiecznik w pierdzikach jest tuz za akumulatorem na dodatnim kablu.a jeżeli to nie bezpiecznik a ty jesteś kompletnie zielony to szukaj kogoś kto ogarnia prąd w jednośladach

Albo bezpiecznik, albo do wymiany regulator napięcia. Ja miałem przypadki że regulator padał i prąd ładowania wynosił jedynie 8V. Po wymianie regulatora jak ręką odjął. A sprawdzić bezpiecznik to jest banał. Zdejmujesz pokrywę akumulatora, i na dodatnim kablu (czerwonym) będzie jakaś mała kostka. Otwierasz ją i w środku będzie bezpiecznik który sprawdzasz. Jak drucik w środku jest przerwany to wymień go i po problemie.