Barton Pony - Uzywany chinski 4t

Tagi: ,

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    G0L14T
    Użytkownik

Witam wszystkich! Z gory przepraszam za brak polskich znakow, ale jeszcze jestem w anglii, jesli moderator moze niech poprawi.

Jestem Bartek, mam 14 lat i szukam skutera taniego i ktorym dojade np. na basen czy gdzies do sklepu albo sobie pojezdze.

Nie mysle o zadnych wyscigach ani stuntach, zeby jezdzil.

I znalazlem takie cos:
    http://moto.allegro.pl/skuter-barton-pony-i1715175843.html

Jade go jeszcze obejrzec, ale wg. mnie jak na 2 lata, 4 tys km to nie duzo , a skuter nie wyglada na zniszczonego. Jedynie chce go przemalowac.

Myslicie ze da rade poprostu do jazdy?

Pozdrawiam!

ZippPRO50
    Użytkownik

ja bym go kupił jak nie masz duzych wymogów

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

a123659
    Uczestnik

4000tys. to nie jest mało, ale może dla samochodu, albo markowego skutera. Na twoim miejscu, jeżeli masz jeszcze 400-500zł kupił bym nowego zipp’a basic’a normalnie, nie w markecie, tylko w salonie zipp’a. Kosztował on chyba 1577zł, a to jest ta sama buda co ten i reszta chyba też.

Jakub100001
    Użytkownik

Ryglos ma rację.Lepiej dorzucić 500 zł na nowy skuterek.Masz pewność, że nic się z tym skuterkiem nie działo i dostajesz albo roczną albo dwuletnią gwarancję !!!

G0L14T
    Użytkownik

A dostalbym gdzies Zipp’a Basic’a do 1900 zl?

a123659
    Uczestnik

Na allegro od 1999zł. W normalnym salonie zipp kosztował 1577zł. Mój kolega nawet nie cały miesiąc temu sobie go kupił, także idzie go dostać.

G0L14T
    Użytkownik

Hmm no to wydaje sie bardziej kuszace, tym bardziej ze wczoraj dostalem 100 funtow na urodziny czyli na nasze ok 450 zl w zaokragleniu. Mam juz swoich 700 zl, wiec pojade jednak do salonu poogladac. Mam ich obok siebie 3 lub 4.

a123659
    Uczestnik

No to nie ma się co zastanawiać 😉

G0L14T
    Użytkownik

Tylko pytanie czy to U CIEBIE nie byla taka promocja.
    Mam nadzieje, ze do 1900 go dostane.

G0L14T
    Użytkownik

Uwaga , przepraszam za powojny post, ale moze cos takiego by mi sie oplacalo?:
    http://otomoto.pl/simson-inny-M2727064.html

Cene moze starguje do 2000,a jak nie to i tak fajnie.
    Podoba mi sie, i mysle ze z 60 wycisnie?
    I czy nie rozpadnie sie?

Pozdrawiam

a123659
    Uczestnik

G0L14T napisał:

Tylko pytanie czy to U CIEBIE nie byla taka promocja.
    Mam nadzieje, ze do 1900 go dostane.

Ta promocja była u mnie w mieście w oby dwu salonach zippa. Jeśli chcesz wiedzieć to skutery z każdym rokiem tanieją. Na początku ten skuter dużo drożej kosztował, ale to rocznik 2009, także co roku muszą spuszczać cenę, żeby wyprzedać.

a123659
    Uczestnik

G0L14T napisał:

Uwaga , przepraszam za powojny post, ale moze cos takiego by mi sie oplacalo?:
    http://otomoto.pl/simson-inny-M2727064.html
    Cene moze starguje do 2000,a jak nie to i tak fajnie.
    Podoba mi sie, i mysle ze z 60 wycisnie?
    I czy nie rozpadnie sie?
    Pozdrawiam

Czy ja wiem czy by się opłacało? No powiem tak. Te simsonowskie maszyny były bardzo porządnie wykonane. Mimo, że wiekowe, to wykonane może i nawet lepiej niż niejeden markowy skuter. Tak było na tamte czasy. Dzisiaj simsony po prostu wypadły z mody, a poza tym się ich nie produkuje. Taki simson jest dla kogoś kto będzie przy nim robił. Zależy jaki tam jest przebieg. Na odległość nie jestem w stanie ocenić czy się opłaca. Przy kupnie pierwszego skutera, również nie wiedziałem zbyt dużo o skuterach. Też szukałem czegoś taniego, byle jeździło. Pierwszy raz jak pojechałem z tatą bo skuter do miejscowości oddalonej o około 80km, okazało się, że skuter był w trochę innym stanie niż opisywał właściciel. Normalnie paranoja. Niby wszystko ok, a tu tak: pasek piszczał tak, że cholery szło dostać, skuter jechał max 35km/h, hamulec tylni bębnowy był do wymiany, a to tyle roboty, trzeba pół skutera rozbierać, miał takie luzy z przodu, że to było niebezpieczne tym jeździć, mój tato wziął za to przednie koło i normalnie wszystko latało. A skuter był świeżo po przeglądzie! Ciekawe kto mu go podbił, chyba znajomy za flaszke, bo innego wyjścia nie było. Ten skuter wręcz zagrażał mnie i innym uczestnikom na drodze! Dlatego trzeba uważać. I małbym za niego dać 1100zł. W końcu, jak z tamtąd wracaliśmy, to mój tato powiedział, że mi dołoży 2000zł i już mi na drugi dzień kupi nowy skuter, prosto z salonu, bo tak to by miał przy nim cały czas robotę w garażu, a tak to przynajmniej będzie miał spokój 😉 Dowiedz się ile on ma przejechane. Chociaż i tak pewnie cofany licznik. Jakbym miał do wyboru, to bym brał nowy skuter.

KrzysiekP
    Użytkownik

To prawda ale odwrotnie stało się z incą street im więcej ludzi ją kupiło to cena w porównaniu do zeszłego roku poszła w górę blisko 300zł

a123659
    Uczestnik

Tak, zipp basic, kingway barracuda i kingway martinelli też podrożały na allegro. Wiem, bo te skutery były naprawdę wystawiane za śmieszne pieniądze, a były znacznie więcej warte, niż tak jak barracuda, albo martinelli, dość dobre konstrukcje po 1999zł. A teraz pozostały ostatnie sztuki, a Ci którzy je mają sobie je cenią.

a123659
    Uczestnik

Jeszcze jedno: Wtedy Kingway Barracuda nowy kosztował 1999zł, pod koniec sezonu, a teraz używane są w cenach 2000, 2200, 2300zł! Albo ostatnio martinelli widziałem za 2499zł używany.

G0L14T
    Użytkownik

Okazalo sie ze simka sprzedaje kumpel kumpla ;X
    Pisalem z nim i predkosc max 75 km (dla mnie ok)
    Przebieg nie wiem jeszcze.

Kapuchon
    Użytkownik

Moja rada jest taka abyś dał sobie spokój z kupowaniem używanego chińczyka. Wydaje mi się że lepszym rozwiązaniem będzie zakup nowego skutera z marketu niż używanego chińczyka.

a123659
    Uczestnik

Kapuchon, On już o tm nie myśli, teraz chce sobie simsonka sprawić 😉 I nie wie, czy Simson, czy nowy chińczyk.

lop16
    Użytkownik

Simoson, za dobrego simsona trzeba zabulić jak za basse z marketu 🙂

G0L14T
    Użytkownik

Cena tego to 2050 , gdyz koles wczoraj przedluzyl ubezpieczenie w PZU za 60 zl.

Podoba mi sie i jestem za tym zeby go kupic, czy myslicie ze bedzie lepszy niz router bassa i inne chinskie gowienka?

Jakub100001
    Użytkownik

Do tego simsona dostępność części nie jest powalająca.A do chińczyka wszytkie części są uniwersalne,masz nowoczesny silnik i gwarancje.

degename
    Uczestnik

Nowoczesny silnik? Przecież on szuka 4t czyli jest skazany na coś z rodziny GY6. Te silniki są z lat 80 z pewnymi modyfikacjami które dużo mu nie dają. To jak silnik 1.6 z Poloneza.

Czyli wszystko tak jak w Simsonie. Jeśli już Simson Ci się podoba to lepiej dołożyć na chińską biegówkę:

http://moto.allegro.pl/motorower-router-a-500-promocja-romet-i1727996493.html

Jakub100001
    Użytkownik

ZippPro nie każdego stać od razu na markowe skutery.Takie tanie skutery są dobre jak np: zaliczysz szlif.Wtedy nie będzie Ci aż tak żal skutera.Tanich skuterów przeważnie nie kradną.

a123659
    Uczestnik

Jakub, nie bierz go na serio, on cały czas głupoty gada i tylko ludzi denerwuje… Tiaa ludzie się będą obracać, „co to za wehikuł jedzie”.

a123659
    Uczestnik

G0L14T napisał:

Cena tego to 2050 , gdyz koles wczoraj przedluzyl ubezpieczenie w PZU za 60 zl.
    Podoba mi sie i jestem za tym zeby go kupic, czy myslicie ze bedzie lepszy niz router bassa i inne chinskie gowienka?

Nie wszystkie chińskie to gówienka, spójrzmy prawdzie w oczy, Ciebie stać tylko na gówienko, więc po co taki pierdoły gadasz. Dowiedział byś się ile to ma przejechane.

Jakub100001
    Użytkownik

Myślę, że rozsądnym wyborem będzie zbanowanie konta ZippPro50
    i zablokowanie IP.

a123659
    Uczestnik

Dokładnie, tylko nie ma kto tego zrobić…

Jakub100001
    Użytkownik

Myślę, że trzeba będzie wysłać e-maila do redakcji z wszystkimi jego durnymi postami.

Co do tematu… G0L14T weź sobie nowego chińczyka.Ten Simson wygląda dość staroświecko i ma dwa hamulce bębnowe.

remusM
    Użytkownik

może się mylę, ale czasem chyba lepiej kupić nawet 3 letniego chinola za np 1100 zł który kosztował np 5000 zł niż nowego z marketu za np 1499, oczywiście trzeba trochę się znać i kupować u w miarę normalnych osób, najlepiej w mieście, bo jak ktoś jeździ po wertepach, to chińczyk może być trochę ponad normę wyeksploatowany.

Kapuchon
    Użytkownik

Ten skuter z pierwszego linku jak był kupowany za 2500-2700 jako nówka to max. Nie wiem ludzie co wy chcecie od hamulców bębnowych. Kiedyś były motocykle które osiągały znacznie większe prędkości niż skuter 50ccm i miały bębny z tyłu jak i z przodu. Bębny bo dobrym wyregulowaniu też potrafią solidnie hamować.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button