Barton Motors 21 - opinie

Jako, że nie znalazłem żadnego tematu z opisem tego modelu chciałbym Was zapytać co o nim sądzicie. Rozmawiałem z kilkoma osobami zajmującymi się sprzedażą skuterów i uznali oni, że lepiej kupić tego Bartona niż skuter z Carrefoura czy też Tesco. Jak dla mnie to wszystko i tak jest Chińskie, tyle, że Bartony mogę kupić w autoryzowanym punkcie sprzedaży i w sprawie reklamacji zawsze nie muszę iść do hipermarketu. Do tego skuter jest objęty 2 letnią gwarancją.

Link do modelu: http://barton-motors.pl/p,s,oferta,s2,21.html

Ogólnie to mam zamiar wydać około 2000 zł. Na skuterze już jeździłem jednak będzie to mój pierwszy własny.

Z góry dziękuję za opinie i komentarze.

Mi z Bartonów podoba sie model Fighter 50 4T.

toż to bezawaryjny klon questa, ale nie kupuj tego tylko taki z tarczą na przedzie

Proponuję sprawdzić ofertę www.zumico.pl Zobacz też katalog części, od nich importerzy powinni brać przykład za wzór. Polecam.

Hejka! Temat widzę dawno zaczęty, skuter też pewnie kupiony, ale powiem swoją opinię ;P . Ja jestem od listopada jego właścicielem i bardzo mi się podoba. Dałem 1800 zł, 4 suw, niestety minus bo mam 2 hamulce bębnowe, ale nie przeszkadza mi to za bardzo, w zimę wystarczy co 2-3 tygodnie go odpalić rozgrzać i nawet na -25 stopniach odpalał za 4 razem wciśnięcia rozrusznika :D ogólnie skuterka polecam, mały, bagażnik pod siedzeniem nawet kask mieści, jeśli ktoś chce go do szkoły, sklepu, czasem na dłuższe wycieczki, czy do babci, kolegi, mieści 2 osoby, i jak dla mnie jest bardzo wygodny. W miarę szybko się rozpędza, 2-letnia gwarancja, przeglądy w okresie gwarancji troszkę droższe, ale to nic. Mało pali, i ogólnie, jest świetny! Pozdrawiam :)


Witam jestem tutaj nowy i mam pytanie jestem posiadaczem tego skutera barton 21 kupilem go w tym roku zrobilem dopiero 120km i chcialbym sie dowiedziec gdzie on ma blokady. Z gory