Barton Motors 21 – opinie

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #29915 Reply
    ddluk
    Użytkownik
    • 1
    • 1Postów:

Jako, że nie znalazłem żadnego tematu z opisem tego modelu chciałbym Was zapytać co o nim sądzicie. Rozmawiałem z kilkoma osobami zajmującymi się sprzedażą skuterów i uznali oni, że lepiej kupić tego Bartona niż skuter z Carrefoura czy też Tesco. Jak dla mnie to wszystko i tak jest Chińskie, tyle, że Bartony mogę kupić w autoryzowanym punkcie sprzedaży i w sprawie reklamacji zawsze nie muszę iść do hipermarketu. Do tego skuter jest objęty 2 letnią gwarancją.

Link do modelu: http://barton-motors.pl/p,s,oferta,s2,21.html

Ogólnie to mam zamiar wydać około 2000 zł. Na skuterze już jeździłem jednak będzie to mój pierwszy własny.

Z góry dziękuję za opinie i komentarze.

#29933 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 788Postów:

Mi z Bartonów podoba sie model Fighter 50 4T.

#30908 Reply
    mistubishi
    Użytkownik
    • 4
    • 109Postów:

toż to bezawaryjny klon questa, ale nie kupuj tego tylko taki z tarczą na przedzie

#30909 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

Proponuję sprawdzić ofertę http://www.zumico.pl Zobacz też katalog części, od nich importerzy powinni brać przykład za wzór. Polecam.

#51096 Reply
    rumian_97
    Użytkownik
    • 5
    • 68Postów:

Hejka! Temat widzę dawno zaczęty, skuter też pewnie kupiony, ale powiem swoją opinię ;P . Ja jestem od listopada jego właścicielem i bardzo mi się podoba. Dałem 1800 zł, 4 suw, niestety minus bo mam 2 hamulce bębnowe, ale nie przeszkadza mi to za bardzo, w zimę wystarczy co 2-3 tygodnie go odpalić rozgrzać i nawet na -25 stopniach odpalał za 4 razem wciśnięcia rozrusznika 😀 ogólnie skuterka polecam, mały, bagażnik pod siedzeniem nawet kask mieści, jeśli ktoś chce go do szkoły, sklepu, czasem na dłuższe wycieczki, czy do babci, kolegi, mieści 2 osoby, i jak dla mnie jest bardzo wygodny. W miarę szybko się rozpędza, 2-letnia gwarancja, przeglądy w okresie gwarancji troszkę droższe, ale to nic. Mało pali, i ogólnie, jest świetny! Pozdrawiam 🙂

#51097 Reply
    rumian_97
    Użytkownik
    • 5
    • 68Postów:

#83302 Reply
    tadek2241
    Użytkownik
    • 1
    • 10Postów:

Witam jestem tutaj nowy i mam pytanie jestem posiadaczem tego skutera barton 21 kupilem go w tym roku zrobilem dopiero 120km i chcialbym sie dowiedziec gdzie on ma blokady. Z gory

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Barton Motors 21 – opinie
Twoje informacje:

Back to top button