Barton Huragan wymiana rolek w wario

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Barton Huragan wymiana rolek w wario

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe pawcio20 pawcio20 5 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Luco99
    Luco99
    Użytkownik

Witam posiadam skuter Barton Huragan 4t. Chcę wymienić rolki w wariatorze na takie by dodały mu mocy ( abym mógł jeździć spokojnie w 2 osoby. Problem jest taki że nie umie odkręcić pokrywy przekładni ani odkręcić talerza wariatora więc nie dam rady sprawdzić jakie rolki są seryjne ( chodzi mi o rozmiar i wagę) Jaką wagę rolek polecacie aby polepszyć moc ? Myślę nad zakupem rolek naraku heavy duty link: http://www.racing-planet.pl/tuning-skutera-rolki-wariatora-naraku-heavy-duty-polymer-p-2164-1.html?cPath=13426_21207_21211&sessID=2ccd39384ce88e78b0546abb3f980013
    Wiecie może jakie rolki są w tym skuterze seryjnie, o jakiej wadze rolki radzilibyście dać? Z góry dziękuję za pomoc 🙂

pokertoja
    Użytkownik

Mam ten sam skuter i dołącze się do pytania o seryjne rolki.
    Nie wiem natomist jaki Ty masz problem z jazdą w 2 osoby? Ja ważę 100 kilo i jechałęm z kolesiem ważącym 70. Skuter to całkowita seria i chyba mam rolki do wymiany.

Zdjęcie profilowe michal98
    michal98
    Użytkownik

Daj 4 do 4.5

Routery to dobre
    skutery, bo ciągną jak
    renifery. Mają w zanadrzu
    trzy konie i robią dziurę w
    betonie.

Czytaj
    REKLAMA

TRIUMPH DOBRY MOTOCYKL W DOBREJ CENIE

Wybierz swój fabrycznie nowy motocykl Triumph i kup go za okazyjnie niską cenę. Oferta ograniczona. Pozostały ostatnie sztuki z rocznika 2018!
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

chcesz jezdzic szybko w 2 osoby? kup cylinder a bd zadowolony tak jak ja;p

ps. tez mam 4t ;d

Zdjęcie profilowe pawcio20
    pawcio20
    Użytkownik

5,5 ale nie więcej bo inaczej to taki muł będzie. co do cylindra też się zgadzam

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie