Barton Fighter - Przerywający silnik

Witam mam problem z moim Bartonem otóż od jakiegoś czasu silnik kiedy się nagrzeje w czasie normalnej jazdy po przejechaniu może jakiś 10 km silnik zaczyna lekko przerywać i traci część mocy dodam iż jak jest nie rozgrzany pracuje dobże myślałem że jest to wina świecy więc ją wymieniłem na NGK problem znikł na jakiś tydzień po czym znowu wrócił może to była wadliwa świeca ale nie mam pewności więc wolałem się upewnić na forum ale kontynując postanowiłem zadziałać wyregulowałem zawory wlałem lepsze paliwo sprawdziłem czy wszystkie kostki są dobrze zapięte zmieniłem olej a nawet zrobiłem kilka dziurek w wydechu ale problem nadal występuje dodam iż ma on zmieniony filtr powietrza na stożkowy i dodany filtr paliwa jeśli ktoś coś wie na ten temat prosił bym o pomoc. Może jednak to wina tej świecy ?

Zobacz czy niemasz luźnej fajki, lub odrazu nią wymień w moim przypadku to pomogło.

No nie wiem czy to wina fajki bo problem występuje po nagrzaniu się silnika

Jaki przebieg bo jak gdzieś 6-8 tys to jest możliwe że tłok i cylinder do wymiany

Nie,przebieg to coś ponad 2500km


Co ciekawe dzisiaj znowu wymieniłem świecę i nadal to samo ale zauważyłem coś dziwnego kiedy przy jeździe mam otwarty kranik silnik przerywa gdy go zamknę chodzi dobrze