Barton Fighter nieodpala na zimnym silniku.

Witam. Mam taki problem. Od tygodnia mam problemy z odpaleniem motorka (Barton Fighter). Motorek ma problem z odpaleniem na zimnym silniku (rozruch na "kopke") lecz na zagrzanym po jeździe problem jest mniejszy (czasami pali na rozrusznik). Wymieniłem już świece zapłonową na nową lecz problem dalej taki sam. Może miał ktoś już taki sam problem i jak go rozwiazał. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

jaki ma przebieg i osiągi??

A może właśnie rozrusznik słabo kręci?

Gaznik wyregulowany? Sprawdz czy nie lapie gdzies lewego powietrza (np uszczelka od ssania)

snajper061 - przebieg to około 4700km a osiagi to 60/65 zalerzy jak lezy xD
Piotr - rozrusznik kreci jak dawniej, nieuslyszalem rzadnej zmiany
niemand - Gaźnik był ostatnio czyszczony, wyregulowany moze nie na celujacy ale dobrze bo motorek jezdzil dobrze. Wszystko sie zaczeło tak z 4/5 dni po czyszczeniu i wyregulowaniu. Pierwsze byl problem z zapeleniem na rozrusznik lecz na kopke ok, pozniej juz z kopka byly problemy. Dwa dni temu musialem pojechac do sklepow itd i przy okazji kupic swiece to na rozgrzanym silniku palil na rozrusznik lecz tego semego dnia wieczorem znowu nieodpalil na rozrusznik ani na kopke... a co do uszczelki ssania to ktora to?

zapomnij o ssaniu to nie skuter wyreguluj zawory na 0,3 ssący a wydechowy na 0,4 zapomnij o książkowych wartościach.jak masz stożek to go wypier.. w oryginalnym wypierz gąbkę w płynie do naczyń wysusz jak nie pomoże będziemy myśleć dalej.