Barton Fighter nieodpala na zimnym silniku.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #173267 Reply
    dinozzo
    Użytkownik
    • 1

Witam. Mam taki problem. Od tygodnia mam problemy z odpaleniem motorka (Barton Fighter). Motorek ma problem z odpaleniem na zimnym silniku (rozruch na „kopke”) lecz na zagrzanym po jeździe problem jest mniejszy (czasami pali na rozrusznik). Wymieniłem już świece zapłonową na nową lecz problem dalej taki sam. Może miał ktoś już taki sam problem i jak go rozwiazał. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

#173310 Reply
    snajper061
    Użytkownik
    • 2

jaki ma przebieg i osiągi??

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#173311 Reply
    Piotr Benet
    Użytkownik
    • 5

A może właśnie rozrusznik słabo kręci?

#173329 Reply
    niemand
    Użytkownik
    • 3

Gaznik wyregulowany? Sprawdz czy nie lapie gdzies lewego powietrza (np uszczelka od ssania)

#173372 Reply
    dinozzo
    Użytkownik
    • 1

snajper061 – przebieg to około 4700km a osiagi to 60/65 zalerzy jak lezy xD
    Piotr – rozrusznik kreci jak dawniej, nieuslyszalem rzadnej zmiany
    niemand – Gaźnik był ostatnio czyszczony, wyregulowany moze nie na celujacy ale dobrze bo motorek jezdzil dobrze. Wszystko sie zaczeło tak z 4/5 dni po czyszczeniu i wyregulowaniu. Pierwsze byl problem z zapeleniem na rozrusznik lecz na kopke ok, pozniej juz z kopka byly problemy. Dwa dni temu musialem pojechac do sklepow itd i przy okazji kupic swiece to na rozgrzanym silniku palil na rozrusznik lecz tego semego dnia wieczorem znowu nieodpalil na rozrusznik ani na kopke… a co do uszczelki ssania to ktora to?

#173399 Reply
    snajper061
    Użytkownik
    • 2

zapomnij o ssaniu to nie skuter wyreguluj zawory na 0,3 ssący a wydechowy na 0,4 zapomnij o książkowych wartościach.jak masz stożek to go wypier.. w oryginalnym wypierz gąbkę w płynie do naczyń wysusz jak nie pomoże będziemy myśleć dalej.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Barton Fighter nieodpala na zimnym silniku.
Twoje informacje:

Back to top button