Barton Fighter czy Barton Fighter ECO?

Witam. W przyszłości zamierzam kupić sobie jakiś motorower. Z tego co przeczytałem Barton Fighter jest mało awaryjny i jego posiadacze są z niego zadowoleni, tylko nie wiem który lepszy Barton Fighter czy Barton Fighter ECO, na razie nie znalazłem opinii Bartona Fightera ECO więc nie wiem czy się opłaca, bo różnica cenowa jest wysoka:

Barton Fighter ECO - 2999zł
Barton Fighter - 3699zł

barton fighter eco jest tańszy i gorszy więc jak nie szkoda ci trochę kasy dołożyć to kupuj zwykłego (sam zastanawiam się nad bartonem i rometem routerem ws 50)

Tańszy to raczej wiem, ale w jakim stopniu gorszy, co jest w nim gorsze od normalnego Bartona?? Bo raczej wole zaoszczędzić 700zł jak jest jakaś mała różnica.

Sądząc po wyglądzie to Fighter Eco jest zwykłym Fighterem z poprzednich lat - poszukaj fighterów z 2012 i wcześniejszych a zobaczysz. Zwykły będzie o tyle lepszy, że być może nowocześniejszy.

watermelon napisał:

poszukaj fighterów z 2012 i wcześniejszych a zobaczysz.

Z tego co przeczytałem najlepiej kupić powyżej 2012, bo w 2011 kilka błędów było, a w 2012 je naprawili. Co do kupna, to ja szukam czegoś nowego, gdyż nie wiesz jak ktoś o motor dbał, czy go nie "katował", a co jest gorszego w wersji ECO?

wykonanie i podzespoły. powiem tak jak ci kasy nie brakuje i nie szkoda to kup zwykłego gwarantuje że będzie lepszy od eco

maż tu zdjęcie zwykłego http://img08.tablica.pl/images_tablicapl/74809417_1_644x461_barton-fighter-2012-wyprzedaz-rocznika-blachownia-k-cze-wy-czestochowa.jpg

a tu eco
http://www.barton-motors.pl/images/page/oferta/fighter_eco/barton_motors_fighter_eco_4_b.jpg

możesz kupić romet router ws 50 cena prawie taka sama silnik taki sam tylko wyglądem się różni (u mnie stoi w Carrefourze więc może u ciebie też jest to sobie siądziesz na nim zobaczysz wykonanie itp)

Barton Fighter ECO to rocznik 2011 a normalny Barton Fighter to 2012 taka to różnica w tym. Także mi się wydaje ze Barton fighter jest ładniejszy od Bartona Fightera ECO

Ja mam rocznik 2012 i wygląd tego ECO