Barton Fighter Blokady na tłumiku?

Witam, nie dawno kupiłem Barton Fightera 50 z silnikiem 125 (docieram go). Problem polega na tym że tłumik został rozwiercony i przerobiony na przelot i jak narazie jest w ch* głośny (i jeszcze ma dziurkę w kolanku), a nie chciałbym wkurzać całej wsi więc chcę kupić oryginalny tłumik.
Więc główne pytanie jest czy tłumik od WS 50 / Barton Fighter ma blokady?
Daję tutaj przykład : https://allegro.pl/oferta/tlumik-wydech-barton-fighter-router-ws-50-7467638093?ms

Strach mam taki że jak założę nowy to moc spadnie a z docieraniem coś może pójść nie tak.
Najlepiej nie było by zaspawać dziurkę w kolanku i jakoś te 5 dziur dookoła głównego wylotu i pózniej pomalować?

chcesz do 125 pchac tłumik od 50cm? to same z siebie dość słaby pomysł

W serwisach tak robią wkładają za dopłatą np. silnik 125 ale wydech zostawiają i jakoś funkcjonuje.

to że w serwisach robia “jakoś” i potem to “jakoś” działa - to ja wiem. Tylko że to nie argument że to tak ma byc.

Działać na pewno będzie, a czy spadek mocy to dobre pytanie. Poszukaj może jeszcze odpowiedzi na forum moto 4t tam wiele osób bawiło się w różne przeróbki.

Dzięki za odpowiedz, właśnie to trochę porąbany pomysł i tak jak mówiłeś inni właśnie tak mają no i serwis może im tak powiedział. Jak na razie nie wymieniam tylko kolanko zakleję i git.

Jeszce mała prośba - jak się zakończa temat aby bagna nie robić na forum?

Dzk za odpowiedz