Barton falcon 4t blokady

Kupiłem skuter barton falkon 50 4t rok 2020 czy ktoś wie gdzie i jakie blokady posiada ten skuter?
Z góry dziękuję za pomoc

Witam, czy znalazłeś odpowiedzi na pytanie? Ja też mam z 2021 i nie wiem gdzie ma blokady

W nim nie ściągniesz blokad , trzeba wymienić moduł cdi na tzw odblokowany ale jest małe ale a mianowicie że chore ceny bo około 600 zł a za taką kasę wymienisz cały prawie silnik na stary typ łącznie z większym garem tłokiem itp więc o kand dupy ten odblokowany moduł za taką kasę .

Chłopaki mam do was pytanko czy macie normę euro 4 czy euro 5

Witam mam taki skuter zmieniłem ten komputerek kosztował 500zl fakt skuter lepiej i szybciej jedzie ale przy 8,5tys obrotów odcina go co morze być przyczyną

Rozpędza się do 8,5tys obrotów jedzie 70km/h i odcina zwalnia o 5km/h i spowrotem do 8,5 tys obrotów t tak w kulki a czasem jest tak że idzie duzo więcej ale to raz na jakiś czas i nie wiem czemu

WITAM,CZY MOŻNA SAMEMU ODBLOKOWANY STEROWNIK W SKUTERZE 4T BARTON 2022r.
POZDRAWIAM POLDI

ty pisac polska trudna język w wielka litera huj wi po co, moja nie rozumieć pytać

Jakże to ? mój oryginał jedzie 45 w porywach a obroty odcina na 8,5 tys obr to jak tobie jedzie tak szybko ?

odpowiedź brzmi: chiński prędkościomierz pokazuje co mu sie podoba