Barton falcon 2t po postoju nie odpala

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #680593 Reply
    energyman00
    Uczestnik
    • 1

Witam mam Barton Falcon 2t 2017 r skuter fabryczny odblokowany na module i na tulejce dystansowej więcej nic nie ruszane skuter ma przejechane 1900 km więc prawie nowy mam z nim problem po postoju przez noc rano nie chce odpalić tzn.. odpali na chwilkę jakieś kilka sekund i zgaśnie <u>świeca</u> jest mokra iskra jest co może być powodem tego że <u>nie odpala</u> jak mu psiknę np. plakiem w <u>filtr</u> powietrza załapuje odrazu jak już odpali to potem pali bez problemu na ciepły , zbiera się bez problemu świeca ma kolor prawie kawa z mlekiem .. proszę o poradę

#680594 Reply
    Szumek811
    Uczestnik
    • 18

Zmierz kompresję na zimnym silniku po nocnym staniu

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#680794 Reply
    energyman00
    Uczestnik
    • 1

Skuter jest serwisowany jest dopiero po 2 przeglądzie po 3 tyś jedzie na 3 serwis obowiązkowy .. zbiera się bez problemu jedzie obecnie 75 km/h max nie ma problemu z nim żadnego poza właśnie tym zapalaniem po nocy dziś np stał przez całą noc było 2 stopnie rano i odpalił odrazu ale nieraz nie odpali po nocy więc myślę że kompresja ok na ciepły miał kiedyś mierzone i było 12 bar …..

#680796 Reply
    Szumek811
    Uczestnik
    • 18

Ehhh…. „kompresja ok”, „kiedyś miał mierzoną kompresję”…. Powiem tak, jak zechcesz sobie pomóc to daj znać, jak nie to nie zawracaj gitary

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Barton falcon 2t po postoju nie odpala
Twoje informacje:

Back to top button