! Forum Skutery 125 barton B-max

Ten temat zawiera 16 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe ZOW ZOW 1 miesięcy temu.

Oglądasz 7 postów - 11 przez 17 (z 17 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wrzuć zdjęcie tego cuda

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe ZOW
    ZOW
    Użytkownik

No przecież ^wala^ się tutaj w czołówce… Junak 711. Taki zniebieściały (jakby jeszcze niedomalowany). Toż to takie samo, ino zegary ma insze takie. A widziałeś, a siedziałeś, aaa… psik. 🙂 Krótko i na temat: Scooter T9 w Gugolach, a na domiar złego, pchają w to też silniki… 276 cm3 od Lifana chłodzone cieczom: https://www.motobuys.com/icebear-t9-300.html Sławetne… CF Moto vel. Junak JetMax 250, a nawet już tam ^elektryka^ 2000 Watt zapinają. I jest finał opowieści… dziwnej treści. 😉

Ryży kłak. 😉

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nic kocie nie łapiesz…

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Masz o 711 opinie właściciela:

Dałem się namówić:
    Światła dla picu, ładnie wyglądają i nic nie świecą – przed sezonem będę przerabiać, wszystko się rozkręca, dosłownie, już tubka kleju do gwintów poszła i kilka śrub musiałem dokupić zgubionych. Oryginalne opony to dramat, od razu do wymiany 😉
    Części zamiennych i eksploatacyjnych brak.
    Słabo…
    Z plusów: mało pali, poniżej 3l, wygodny, całkiem ładny, względnie cichy.

Zdjęcie profilowe ZOW
    ZOW
    Użytkownik

Kot nie łapie, bo byle sierściuch, to nie jest… SOŁTYS w danej wsi. 🙂 A, że ktoś czasem lubi sobie na coś ponarzekać, bo tak już ma, to co mi do tego. Importera niech atakuje. W paczce to z Chin przyjeżdża, potem ktoś to składa w daną całość. Jak sam… umi. Lepiej lub gorzej. I co? I nic. Obowiązują warunki gwarancji przy zakupie czegoś nowego. Sam chyba na to kiedyś nie narzekałeś. Hmm? 😉 Za całe… 9 koła papierów w złotówach peelenowych, ktoś może na coś tam narzekać, a nawet i powinien. Jego prawo. Sam bym czasem pomarudził, ale co kto kupuje, to potem sam ma. Bardzo świadomie lub zupełnie… bezrefleksyjnie. Taki mamy klimat. Btw. Pięć patoli na chinola… oki, ale pakować w to całe dziewięć? Jak mawiał kiedyś pewien klasyk: ^Już przerżnąłeś swoją kasę^. Wypada teraz trzymać to w opór. 😉

Ryży kłak. 😉

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Nie narzekałem i nie narzekam- stosunek jakości do ceny jest dla mnie oczywisty. Junak mój z chin do dziś istnieje i żyje. Fakt że ze 4 lata nie odpalany ale sie na atomy nie rozpadł.
    I też uważam że 8 koła to nie jest warte przy tym co oferuje ale z 5 można by dać.

Ty natomiast nie złapałeś po co został założony ten wątek. To gość z agencji zatrudnionej przez sprzedawce ktory najpierw niby pyta ale zaraz potem wychwala chińczyka pod niebiosa jak to jest zupełnie taki sam jak japończyk..itd a potem już kupił i radośnie bedzię pędził ku zachodzącemu słońcu. Zrobił swoje i zapomniał o temacie – jak widać.
    Nie pierwszy taki i zapewne nie ostatni (bo sezon niedługo) a firma owa lubi w ten sposób zaistnieć. Taka technika marketingowa. Wpisz nazwe w wyszukiwarke forum to znajdziesz kilka podobnych watków

A chodziło tylko o to zeby sie nazwa firmy w pozytywnym kontekście pojawiała. Wiec sobie temat jeszcze chwile powisi i wyleci.

Zdjęcie profilowe ZOW
    ZOW
    Użytkownik

W kontekście pozytywnym się jednakowoż nie pojawiła, bo ktoś poboczny (Sołtys z danej WSI i kociak jego przyboczny), powiedzieli, baa, podumali nawet, z tą, tzw. estymą i popisali tutaj sobie od serca. 😉 * Ja tam się okazyjnie czegoś nowego jednak dowiedziałem. Powaga! Pogrzebałem, poszukałem i już wiem znacznie więcej, a tydzień temu mało mnie to w sumie… interesiło. * Scooter T9, skuterem T9 pozostanie. Chinole, widać, że dostosowali ramę nośną danego modelu również pod mocnego popylacza rzędu… 276cm3 od Lifana. Marka (jakiekolwiek logo na plastikach produktu masowo produkowanego w Chinach), jest tylko daną marką kolejnego kanału dystrybucji na nasz rynek krajowy. Jeden produkt, kilka brandów, symboliczna rywalizacja, blady marketing od zadniej dupy strony, figo-fago i lumbago, pitu-pitu tu, pitu-pitu tam. etc. * Pass! Zamykaj to już dziś. Jam jest za Tobom. Oreo. I jeszcze to słowo… Barton, zostało napisane z małej litery w danym wątku. Żenada. Miau-Hau. 😉

Ryży kłak. 😉
Oglądasz 7 postów - 11 przez 17 (z 17 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie