Barton 72cc nie odpala słaba iskra lub brak

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    mikaski
    Użytkownik

Witam ostatnio dojechałem do pracy jak chciałem wrócić do domu to już nie odpalił. Rozkreciłem Gaźnik wyczyściłem, przedmuchałem wymieniłem cylinder głowicę Iskrownik i moduł. Dalej nie odpala na chwilę tylko „piernął” i nic iskra jest słaba albo wcale nie ma na nowym jak i starym iskrowniku sprawdzałem też na kilku świecach ii to samo za każdym razem jak wykręce świece to jest mokra nie mam juz pomysłów co może być nie tak.

paci
    Moderator

a cewke wymieniałesś z przewodem i fajką?

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Wombat
    Moderator

skoro iskrownik, moduł, świeca nie robi różnicy to znaczy że to coś innego. Została ci instalacja WN, fajka lub regulator napięcia.
    Posprawdzaj masy przy okazji, połączenia w kostkach.. itd

mikaski
    Użytkownik

cewka z przewodem i fajka też wymieniona, a co to jest instalacja WN? masy sprawdzałem połączenia w kostkach też

Anonim
    Nieaktywny

Jejmość Wysokie Napięcie 🙂

mikaski
    Użytkownik

Czyli cała wiązka do wymiany?

Anonim
    Nieaktywny

Raczej do sprawdzenia i/lub wymiany przewody wysokiego napięcia.
    Wiązkę elektryczną, to już sprawdzałeś (kostki, masy itp.).
    EDIT: a tak przy okazji, to poza fajką, przewodem, cewką, to gdzie tam jeszcze wyskie napięcie…? Bo chyba głupi jestem, przecież to już wymienione było…

mikaski
    Użytkownik

Problem rozwiązany kable pod stacyjką były przepalone poizolowałem na nowo i teraz śmiga wszystko dzieki za pomoc

Wombat
    Moderator

no widzisz, połączenia w kostkach sprawdzałeś a pod stacyjką nieposprawdzałeś 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button