Barto falcon brak jednego swiatla przedniego

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Ewa Dymecka
    Użytkownik

Witam posiadam skuter barton falcon 50 2t ,jakis czas temu zepsul sie przelacznik swiatel krotkie-dlugie ,kiupilem wiec nowy po zamontowaniu i wlaczeniu swiatel drogowych swieci sie jeden reflektor ,a po wlaczeniu swiatel dlugich dwa reflektory chcialbym wiedziec czy tak ma byc.

Wombat
    Moderator

powinny się świecić 2x długie i 2x krótkie. przynajmniej tak mam w junaku 607 a to jest dokładnie to samo.
    Może po prostu żarówka się w jednym spaliła.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Ewa Dymecka
    Użytkownik

W sprawie swiatel, jakie zarowki mam kupic i czy moge zamontowac ledy. Barton-falcon2t

Wombat
    Moderator

musisz kupić żarówki HS1 35/35W. Ledów nie zamontujesz bo na tym trzeba sie znać w przypadku instalacji elektrycznej w 50cm.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button