Bardzo wysokie obroty zipp shock 50

Witam posiadam motorower zipp shock 50 , chyba orginał , kupiłem nie dawno to nie wiem. Jeżdżę nim dwa tygodnie i nagle zadzialo mu się coś takiego ze nie chcial odpalić a jak odpali to wchodzi na max obroty i niczym nie da się ich zbić jak tylko wyłączyć kluczyk bądź zatkać dolot. Rozebrałem gaźnik wyczyściłem poskładałem i nadal to samo. Iglica na środek ustawiona . A regulacja wolnych obrotów i składu mieszanki nic nie daje. Ciężko pali a jak zapali to od razu opór. Pomużcie proszę

Sprawdź czy Ci nie ciągnie lewego powietrza. Może pękła ta gruba plastikowa uszczelka pomiędzy gaźnikiem a króćcem ssącym. Sprawdź też przepustnicę czy się nie zacina i nie zostaje w pozycji otwartej. No i na koniec wyreguluj poziom paliwa blaszką na pływaku. Jeżeli to wyeliminujesz to musi chodzić prawidłowo.

Ok, skuterek śmiga jak szalony :slight_smile: przyczyną usterki był oring między gaźnikiem a kruccem i dodatkowo jakiś brud/plastik dziwny przyczepił się do tego kanału gdzie chodzi ta przepustnica ciągnięta linką z gazu przez co przepustnica nie opadała do końca . Dobrze znowu ruszyć w trasę :wink: pozdrawiam i dziekuje za pomoc

Cieszę się że pomogło. Szerokiej drogi. :slight_smile: