Bardzo ważne karta motorowerowa/prawko kat. AM

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #120460
  _DODGE_PL
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam,otóż jestem w powiatowej drużynie piłkarskiej i miałem kontuzje wtedy gdy akurat były w szkole testy na karte motorowerową.Nie wiem co teraz robić a bardzo chciałbym zdać i mieć ją na wakacje.Jestem ze z Warmi i Mazur z miejscowości Szczytno.Nie wiem gdzie się w tej sytuacji udać,do kogo ewentualnie zadzwonić początkowo myślałem żeby udać się do loku lub na policje nawet dalej to rozważam ale z tego co wiem na policji już chyba nie można zdawać z tego co czytałem na tym forum kilka dni temu.Proszę o pomoc gdzie moge w tym oto mieście Szczytno zdać na prawko Am lub Karte motorowerową i ile by to kosztowało.

  #120472
  Anonim
  Nieaktywny
  • Postów: 3 133

  Nie odpowiadajcie mu. Takich samych pytań jakich tych zadałeś tylko inaczej napisanych jest na forum dziennie około 3-4. Wszystko siedzi w http://www.skuterowo.com/forums/forum/prawo-jazdy Życzę miłej lektury.

  REKLAMA

  Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

  Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button