Bardzo tani NOWY skuter (max.3000-3500 zł)

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #278872 Reply
    Anonim
    Gość

Skuter ma był do jazdy po mieście .Raczej nowy (chce zakupić na raty 😉 ).Zależy mi też aby nie hałasował jak wiertarka 😉 Patrzyłem cos takiego ale raczej to nic specjalnego ? :-/ Link do allegro Myślałem też o : Keeway Hurricane – bo podbno dobry jak na początek 😉 lub Piaggio Zip C25 ale to już raczej drożej wyjdzie 😐 Doradźcie coś !!! ma był tanio ale nie jakiś szmelc 😛

#278873 Reply
    Anonim
    Gość

hiurican jest dobry na początek, ale one dość często się psują. Za 3 tys. nie będzie raczej fajerwerków 🙁

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#278874 Reply
    Anonim
    Gość

Ja się fajerwerków nie spodziewam za tą cenę:D To ma był po prostu alternatywa dla autobusu 😀 szybko , sprawnie w mieście :mrgreen: p.s-A ten z linka z allegro to shit zupełny ?

#278875 Reply
    Anonim
    Gość

tak, zupelny. Za ta cena szukaj bws, typhona, slidera i nie marudz ze nowe chcesz bo się tytlko na tym zawiedziesz

#278876 Reply
    Anonim
    Gość

może kymco, nie chińskie, mało psuje się. Wygodny, miejski, dziala w trudnych warunkach, prosty, mało elektroniki, brak zbędnych rzeczy tj. alarm, sportowe małowanie, tłumik sp, ształt aeroxa xD

#278877 Reply
    Anonim
    Gość

speedceter napisał:

może kymco, nie chińskie, mało psuje się. Wygodny, miejski, dziala w trudnych warunkach, prosty, mało elektroniki, brak zbędnych rzeczy tj. alarm, sportowe małowanie, tłumik sp, ształt aeroxa xD

a widziałeś gdzieś nowe kymco za 3000-3500 zł ?? :/// bo ja nie

#278878 Reply
    Anonim
    Gość

Matek23 napisał:

hiurican jest dobry na początek, ale one dość często się psują.

Nie wiem kto Ci to powiedział ale wiedz, że się mylić. Mi w 3 lata posiadania hurricana poszedł tylko kranik paliwa. Tani, nowy skuter to wybrałbym raz jeszcze hurricana.

#278879 Reply
    Anonim
    Gość

Kurcze przepatrzyłem net w tej cenie i takie znalazłem : Coś z tego nadałoby się ? Ludzkie (jak dla mnie) ceny mają i … 😉 Hurricane Keeway Barton Motors Citizen Benzer Syracuse Motowell KID II WM Motor RS WM Motor Exactly Zipp/Zico Vapor Kingway Coliber Fartt Kingway Coliber Kingway Koyot

#278880 Reply
    Anonim
    Gość

Z tych ,które podajecie jedynie Hurricane.Reszte omijaj z daleka i nie dotykaj nawet kijem w rękawicach.

#278881 Reply
    Anonim
    Gość

poluki napisał:

Matek23 napisał:

Nie wiem kto Ci to powiedział ale wiedz, że się mylić. Mi w 3 lata posiadania hurricana poszedł tylko kranik paliwa. Tani, nowy skuter to wybrałbym raz jeszcze hurricana.

Być może twój to wyjątek. Ja raczej hiuricana bym nie kupić, sorry. 🙂 Pzdr

#278882 Reply
    Anonim
    Gość

Dobra, uparęsię niech kupi. Po co się pyta jak i tak zrobi co będzie chciał?? Kupi a za tydzien zapyta co zrobić bo nie odpala

#278883 Reply
    Anonim
    Gość

wino napisał:

Dobra, uparłsię niech kupi. Po co się pyta jak i tak zrobi co będzie chciał?? Kupi a za tydzien zapyta co zrobić bo nie odpala

To dostanie bana za głupote 😉 .Dziwi mnie jedynie ,że w Polsce ludzie łatwiej przekonują się do chińczyków niż do markowych używek ,ale „Mądry Polak po szkodzie” jak mówi stare,dobre przysłowie.

#278884 Reply
    Anonim
    Gość

Matek23 napisał:

poluki napisał:

Matek23 napisał:

Być może twój to wyjątek. Ja raczej hiuricana bym nie kupić, sorry. 🙂 Pzdr

Sorry, popytaj się innych właścicieli Keeway’i to dowiesz się, że to wcale nie są takie złe skutery. Z tej listy to tylko hurricane jeżeli koniecznie ma był nowy.

#278885 Reply
    Anonim
    Gość

Moj kumpel ma focusa, wydech spawal kilka razy(Ja w runnerze 2x spawalem bo mi tez pekl ale mi to od stopali pękal a nie od zwyklej jazdy) , kierunki się połamały, linka gazu co 3 dzien do naciagania bo luz w manetce się robi

#278886 Reply
    Anonim
    Gość

To w takim razie używany za ok. 3000 ? to jaki ?

#278887 Reply
    Anonim
    Gość

Aprilia Sr, Malaguti F12, Piaggio NRG Może to Twój kumpel trafił na padło. Dalej twierdzę, że Keeway’e nie są takie złe choć markowe na pewno lepsze i co do tego nie ma wątpliwości.

#278888 Reply
    Anonim
    Gość

Starsze F12, Peugeot Vivacity(ok 2k juz kupi w Ładnym stanie) SR żadziej za 3k nie kupi 😛 szukaj coś z Silnikiem minarelli, peugeora albo P/G co byś nie wybrał nie będziesz żałował

#278889 Reply
    Anonim
    Gość

kondziopl3 napisał:

SR ładiej za 3k nie kup

W starej budzie? Pewnie, że kupi. http://moto.allegro.pl/item383530306_aprilia_sr_50_1998_rok_naprawde_warto_.html A jak się uprze to może kupić w nowszej budzie. Jeżeli silnik jest naprawdę sprawny i tylko trzeba lakierować to sądzę, że ta aprilia to okazja http://moto.allegro.pl/item381367144_mega_aprilia_sr_tuning_tanio.html http://moto.allegro.pl/item386121158_aprilia_sr_50_1997r.html

#278890 Reply
    Anonim
    Gość

Coś używanego za trzy tysięce no to może Gilera Stalker

#278891 Reply
    Anonim
    Gość

możesz tez wziąć nowego Keeway Flash

#278892 Reply
    Anonim
    Gość

pokminiłem trochę i chyba jedna zdecyduje się na używany 😉 Myślę o : Malaguti F12 Gilera Stalker Aprilia Sr Piaggio Zip Ewentualnie jakiśw miarę nowy Keeway (np: Hurricane) *Nad tymi podkreślonymi najbardziej się zastanawiam … 🙂 Który polecacie . Aby był w miarę niezawodny (również dostąpne części i serwisy [Warszawa]) oraz zrywny… i ogólnie fajnie jeździło się po mieście 🙂

#278893 Reply
    Anonim
    Gość

Bierz aprilie sr

#278894 Reply
    Anonim
    Gość

Za taka cenę dorwiesz niezlego typhoona;)

#278895 Reply
    Anonim
    Gość

poluki napisał:

Dalej twierdzł, że Keeway’e nie są takie zże choć markowe na pewno lepsze i co do tego nie ma wątpliwości.

I ja też się z tobą zgodzł. Mam hRR niecaży sezon, ale jeździ bez zarzutów. Miałem może kilka drobniejszy problemów, ale nie przeszkadzało to w jeździe jako takiej

#278896 Reply
    Anonim
    Gość

Malaguti f12/f15 :))

#278897 Reply
    Anonim
    Gość

Opisalibyście poszczególnemodele 😉 albo dlaczego polecacie itp. w czym jest dobry etc. bo rzucacie same nazwy 😀

Edit:
    Co myślicie o Piaggio zip ❓

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Bardzo tani NOWY skuter (max.3000-3500 zł)
Twoje informacje:

Back to top button